نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۱۵

اکران فیلم Wonder Woman 1984 و چند فیلم دیگر برادران وارنر عقب افتاد

شرکت برادران وارنر از عقب افتادن اکران چند فیلم دیگر خود از جمله فیلم Wonder Woman 1984 به علت ویروس کرونا خبر داده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، ادامه یافتن گسترش شیوع ویروس کرونا باعث شد تا شرکت برادران وارنر اکران چند فیلم دیگر خود را عقب بیندازد. فیلم Wonder Woman 1984 (زن شگفت‌ انگیز 1984) مهمترین فیلمی است که برادران وارنر از عقب افتادن این فیلم خبر داده که این فیلم دیگر قرار نیست در تاریخ ۵ ژوئن ۲۰۲۰ (۱۶ خرداد ۱۳۹۹) اکران شود و اکنون با تاخیری در حدود دو ماه قرار است در تاریخ ۱۴ آگوست ۲۰۲۰ (۲۴ مرداد ۱۳۹۹) به‌روی پرده‌های سینما برود. توبی امریخ، رئیس بخش سینمایی برادران وارنر در بیانیه منتشر شده گفت:

زمانی که ما به ساخت فیلم WW 1984 چراغ سبز نشان دادیم، هدف ما نمایش این فیلم در سینماها بود و حال مفتخرم که اعلام کنم برادران وارنر تصمیم گرفته تا این فیلم را در تاریخ ۲۴ مرداد امسال در سینماها نمایش دهد. ما امیدواریم جهان در آن زمان به مکانی امن‌تر و سالم‌تر تبدیل شود.

در واقع دنباله فیلم Wonder Woman (زن شگفت‌‌انگیز) به جمع فیلم‌های متعددی از جمله فیلم Black Widow (بلک ویدو)، فیلم Mulan (مولان)، فیلم سریع و خشن 9 (Fast and Furious 9)، فیلم No Time to Die (زمانی برای مردن نیست)، فیلم A Quiet Place: Part 2 (یک مکان ساکت: قسمت دوم) و انیمیشن Minions: The Rise of Gru (مینیون ها: ظهور گرو)، می‌پیوندد که اکران آن‌ها به‌خاطر ویروس کرونا عقب افتاده است. همچنین فیلم Wonder Woman 1984 قرار است در تاریخ اکران جدیدش به‌جای فیلم Malignant (نحس) اکران شود که اکران اثر ترسناک و اورجینال جدید جیمز وان تا مدت زمان نامشخصی عقب افتاده است.

انیمیشن Scoob

علاوه‌بر این آثار، برادران وارنر اکران فیلم‌های دیگری از جمله فیلم In the Heights (در ارتفاعات) و انیمیشن Scoob (اسکوب) را نیز تا مدت زمان نامشخصی عقب انداخته و تاریخ جدید آن‌ها در آینده اعلام خواهد شد. با ادامه یافتن گسترش ویروس کرونا و افزایش تعطیلی سینماها، به‌نظر می‌رسد که فیلم‌های بیشتری قرار است با تاخیر اکران شوند یا اینکه در نهایت قرار است روی پلتفرم‌های دیجیتالی منتشر شوند. این در حالی است که پیش از این شایعاتی مبنی بر احتمال نمایش همزمان فیلم Wonder Woman 1984 در پلتفرم دیجیتالی نیز منتشر شده بود که این شایعه در ادامه تکذیب شد. همچنین در ادامه می‌توانید پوستر جدید و متحرک دنباله فیلم Wonder Woman را مشاهده کنید:

دانلود ویدیو از آپارات


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده