// شنبه, ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۲

ویروس کرونا باعث توقف مراحل فیلمبرداری فیلم Jurassic World: Dominion شد

شرکت یونیورسال از توقف مراحل فیلمبرداری و تولید فیلم Jurassic World: Dominion به علت گسترش شیوع ویروس کرونا خبر داده است.

از اوایل این ماه بود که مراحل فیلمبرداری و تولید فیلم Jurassic World 3 (دنیای ژوراسیک ۳) در لندن رسما آغاز و مشخص شد که این فیلم  قرار است با نام Jurassic World: Dominion (دنیای ژوراسیک: دامینین) به‌روی پرده‌های سینما برود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، مراحل فیلمبرداری و تولید قسمت سوم فیلم Jurassic World (دنیای ژوراسیک) متوقف شده است. طبق خبری که ورایتی منتشر کرده، با گسترش شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان، سرانجام شرکت یونیورسال پیکچرز تصمیم گرفت مراحل فیلمبرداری چند پروژه جدید خود از جمله فیلم Jurassic World: Dominion را متوقف کند. بااین‌حال، اکنون مشخص نیست که این توقف تولید قرار است چه تاثیری را روی اکران فیلم در تابستان سال ۲۰۲۱ بگذارد. استودیو همچنان وضعیت کنونی را زیر نظر دارد و تصمیم خود برای از سرگیری فیلمبرداری یا ادامه توقف آن را طی هفته‌های آینده اعلام می‌کند.

علاوه‌بر فیلم Jurassic World: Dominion، فیلم Flint Strong و یک فیلم بدون نام با بازی بیلی ایکنر که بیشتر با نام Bros نیز شناخته می‌شد، دیگر فیلم‌های یونیورسال هستند که تولید آن متوقف شده است. طی روزهای اخیر شاهد عقب افتادن اکران فیلم‌های متعددی بودیم و حال این موضوع در حال تاثیر گذاشتن روی فیلمبرداری و تولید فیلم‌ها نیز است. کریس پرت، برایس دالاس هاوارد، سم نیل، لورا درن، جف گلدبلوم، بی‌دی وانگ، دنیلا پیندا، جاستیس اسمیت، جیک جانسون، عمر سی، دیکن لاکمن، اسکات هیز، دیواندا وایز و مامودو اتی، فیلم Jurassic World: Dominion باشیم. همچنین یونیورسال اولین پوستر فیلم Jurassic World 3 را نیز منتشر کرده که هدف از انتشار این پوستر رونمایی از لوگوی رسمی این فیلم علمی تخیلی و مورد انتظار بوده است. شما در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

پوستر فیلم Jurassic World: Dominion

فیلم Jurassic World: Dominion قرار است در تاریخ ۱۱ ژوئن ۲۰۲۱ (۲۱ خرداد ۱۴۰۰) اکران شود. مانند قسمت اول، کالین ترورو وظیفه کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد. 


منبع IGN

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده