نویسنده: علی نوروزی
// سه شنبه, ۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۳

ویلیام برنت بل فیلم Esther را کارگردانی می‌کند

ویلیام برنت بل، کارگردان فیلم «شیطان درون» به‌عنوانِ کارگردان فیلم ترسناک Esther معرفی شد که پیش‌درآمدی برای فیلم Orphan است.

مطابقِ اخبار سینما و تلویزیون، ویلیام برنت بل، کارگردان فیلم‌هایی ترسناکی نظیر The Boy (پسر)، The Devil Inside (شیطان درون) و Stay Alive (زنده بمان)، برای کارگردانی فیلم Esther (استر) انتخاب شد. این فیلم که پیش‌درآمدی برای فیلم موفق Orphan (یتیم) است که در سال ۲۰۰۹ اکران شد، سرآغاز داستان لنا کلامر را روایت می‌کند که پیش‌تر در فیلم اصلی شاهدش بودیم. در فیلم Esther که فیلمنامه‌ی آن را دیوید کوجشال، نویسنده‌ی فیلم Prey (شکار) به رشته‌ی تحریر درآورده است، لنا با موفقیت از یک مرکز روانی روسی فرار می‌کند و با جعل هویت دختر مفقود‌شده‌ی یک خانواده‌ی ثروتمند با نام اِستِر به آمریکا می‌رود. اما زندگی تازه‌ی لنا با اتفاق غیرمنتظره‌ای همراه می‌شود و او را در برابر مادری قرار می‌دهد که به هر قیمتی از خانواده‌ی خود محافظت می‌کند. شرکت سیرا/آفینیتی معامله‌ی امتیاز پخش جهانی فیلم Esther را انجام می‌دهد و آن را برای فروش در «بازار فیلم اروپا» عرضه می‌کند.

فیلم Orphan / یتیم

الکس میس، هال سادوف و ایتان اروین از شرکت دارک کسل اینترتینمنت در کنار  جیمز تاملینسون تهیه‌کنندگی فیلم Esther را برعهده دارند. دیوید لزلی جانسون به‌عنوانِ تهیه‌کننده‌ی اجرایی فیلم فعالیت می‌کند و جن گورتن و جوزی لیانگ از شرکت eOne بر پروژه نظارت خواهند کرد. انتظار می‌رود که فیلمبرداری فیلم Esther از سه ماهه‌ی سوم سال ۲۰۲۰ آغاز شود. فیلم Orphan که ژاومه کویت-سرا وظیفه‌ی کارگردانی و لئوناردو دی‌کاپریو، جوئل سیلور، سوزان داونی و جنیفر دیویسن وظیفه‌ی تهیه‌کنندگی آن را برعهده داشتند، با بودجه‌ی ۲۰ میلیون دلاری توانست ۷۸.۸ میلیون دلار در سراسر جهان بفروشد. این فیلم ورا فارمیگا، پیتر سارسگارد، ایزابل فورمن، جیمی بنت، آریانا انجینیر و سی.سی.اچ. پاوندر را در گروه بازیگرانش داشت و داستان زوجی با نام کیت و جان را روایت می‌کرد که دو بچه با نام‌های مکس و دنیل دارند، اما سرپرستی دختری ۹ ساله را از یتیم‌خانه قبول می‌کنند که داستان را وارد مسیر جدیدی می‌کند. 


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده