نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۸

فصل دوم سریال Harley Quinn تایید شد؛ اعلام زمان شروع پخش

شبکه DC Universe از تمدید سریال Harley Quinn برای فصل دوم خبر داد و زمان شروع پخش فصل دوم را نیز اعلام کرد.

جمعه هفته گذشته بود که پخش فصل اول سریال Harley Quinn (هارلی کویین) از شبکه دی سی یونیورس (DC Universe) به پایان رسید و حال با توجه به پایان فصل اول، بسیاری از طرفداران و بینندگان در انتظار تمدید این انیمیشن سریالی با درجه سنی بزرگسال (R) برای فصل دوم و ادامه داستان هارلی کویین و گروهش بودند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، انیمیشن Harley Quinn برای فصل دوم رسما تمدید شده، اما قرار نیست مدت زمان زیادی برای شروع پخش آن صبر کنیم. طبق خبری که Decider منتشر کرده، فصل دوم سریال هارلی کویین تایید شده که این خبر توسط DC Universe نیز در توییتر رسما اعلام شده است. پخش فصل دوم سریال Harley Quinn که در ۱۳ قسمت تولید شده، از تاریخ ۳ آوریل ۲۰۲۰ (۱۵ فروردین ۱۳۹۹) آغاز خواهد شد.

انیمیشن Harley Quinn

با توجه به اینکه فصل دوم پیش از خبر تایید ساخت آن تولید شده و زمان زیادی را نیز قرار نیست برای شروع پخش آن صبر کنیم، به‌نظر می‌رسد که فصل اول انیمیشن هارلی کویین در ۲۶ قسمت تولید شده باشد و در واقع به دو فصل ۱۳ قسمتی تقسیم شده است. بااین‌حال، مشخص نیست که این سریال برای فصل‌های آینده نیز تمدید خواهد شد یا به کار خود در فصل دوم پایان خواهد داد. همچنین سنا لیثن برای صداپیشگی شخصیت زن گربه‌ای و بریانا کوئوکو برای صداپیشگی باربارا گوردون/بت‌گرل به جمع صداپیشگان فصل دوم سریال Harley Quinn اضافه شده‌اند. 

کیلی کوئوکو در نقش هارلی کوئین، لیک بیل در نقش پاملا آیزلی ملقب به پویزن آیوی، دایدریچ بیدر در نقش بتمن، الن تودیک در نقش جوکر/کلی فیس، ران فانچس در نقش کینگ شارک، جیمز وولک در نقش سوپرمن، تونی هیل در نقش دکتر سایکو، کریستوفر ملونی در نقش جیمز گوردون، راحول کولی در نقش اسکیرکرو، جی بی اسموو در نقش فرانک، جیسون الکساندر در نقش سای بورگمن، واندا سایکس در نقش ملکه افسانه‌ها، جیانکارلو اسپوزیتو در نقش لکس لوتر، ناتالی مورالس در نقش لوئیس لین، جیم راش در نقش ریدلر، تام کنی در نقش دست کلی‌فیس، ونسا مارشال در نقش زن شگفت‌انگیز، جیکوب ترمبلی در نقش دیمین وین، جیمز آدومیان در نقش بین، مت اوبرگ در نقش کایت-من، تیشا کمبل در نقش تاونی یانگ و فیل لامار در نقش بلک مانتا، از جمله صداپیشگان فصل اول انیمیشن Harley Quinn هستند.


منبع Comicbookmovie
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده