// چهار شنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۱

اولین تصاویر رسمی فیلم Extraction با بازی کریس همسورث منتشر شد؛ اعلام تاریخ انتشار

شبکه نتفلیکس سرانجام اولین تصاویر رسمی فیلم Extraction با بازی کریس همسورث را منتشر و تاریخ انتشار این فیلم را اعلام کرد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شبکه نت‌ فلیکس اولین تصاویر رسمی فیلم Extraction (استخراج) را منتشر کرده است. این فیلم اکشن و دلهره آور در ابتدا Dhaka (داکا) نام داشت و در ادامه نتفلیکس نام فیلم را به Out of The Fire (خارج از آتش) تغییر داد و حال بار دیگر شاهد تغییر نام این اثر هستیم. به نقل از USA Today، شبکه Netflix اولین تصاویر رسمی فیلم Extraction را منتشر کرده که در این شاهد حضور کریس همسورث، بازیگر نقش اصلی این فیلم، هستیم که این فیلم داستان یک مزدور به‌نام ریک با بازی همسورث را روایت می‌کند که این شخص شغلی را می‌پذیرد که طبق آن باید پسر یک تاجر را از داکا نجات دهد. همچنین در یک تصویر دیوید هاربر نیز دیده می‌شود که در واقع یک تصویر از پشت صحنه فیلم است و او وظیفه بازی در یک نقش مزدور دیگر با اهداف شخصی خود را بر عهده دارد. شما در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

فیلم Extraction

فیلم Extraction

فیلم Extraction

سم هارگریو کارگردانی فیلم Extraction را بر عهده دارد که اولین فیلمی است که او کارگردانی کرده است. هارگریو بیشتر برای انجام بدلکاری در فیلم‌های اکشن از جمله بدلکاری کریس ایوانز در دنیای سینمایی مارول شناخته شده است. همچنین هارگریو نقش‌های کوچکی از جمله بازی در فیلم Atomic Blonde (بلوند اتمی) را نیز بر عهده داشته است. جو و آنتونی روسو ملقب به برادران روسو نیز وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Extraction را بر عهده داشته‌اند و این دو برادر در نقش تهیه کننده اجرایی نیز در این پروژه حضور دارند. کریس همسورث، دیوید هاربر، رودرکش جیسول، گلشیفته فراهانی، درک لوک، مانوج باجپایی، راندیپ هودا، پانکاج تریپاتی، مارک دوناتو، فی مسترسون، پراشانت نارايانان، سهیل نایر، جی علی، گتانجالی تاپا و میر ساروار، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Extraction حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

همچنین نتفلیکس تایید کرد که فیلم Extraction در تاریخ ۲۴ آوریل ۲۰۲۰ (۵ اردیبهشت ۱۳۹۹) منتشر خواهد شد.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده