نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۱

دو قسمت جدید از فیلم Transformers در دست ساخت است

طبق خبرهای منتشر شده، پارامونت در حال ساخت دو قسمت جدید از فیلم Transformers از جمله ریبوت مجموعه اصلی است.

مقاله مرتبط

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، قسمت‌های جدیدی از مجموعه فیلم Transformers (تبدیل شوندگان) در دست ساخت است. ورایتی در گزارش جدید خود اعلام کرد که شرکت پارامونت پیکچرز و هاسبرو در حال ساخت دو فیلم مستقل و مجزا از این مجموعه علمی تخیلی هستند که دو نویسنده نیز برای این دو پروژه استخدام شده که جیمز وندربیلت، نویسنده آثاری چون فیلم Zodiac (زودیاک)، فیلم The Amazing Spider-Man (مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز) و فیلم Murder Mystery (راز جنایت)، وظیفه نوشتن فیلمنامه یکی از دو پروژه جدید فیلم Transformers و جوبی هارولد، نویسنده فیلمنامه فیلم King Arthur: Legend of the Sword (شاه آرتور: افسانه شمشیر) و فیلم Army of the Dead (ارتش مردگان)، وظیفه نوشتن پروژه دیگر را بر عهده دارند. در حال حاضر هیچ کارگردانی برای این دو پروژه استخدام نشده است.

Bumblebee

فیلم Bumblebee (بامبل بی) با بازی هیلی استاینفلد، آخرین فیلم مجموعه تبدیل شوندگان بود که در سال ۲۰۱۸ به‌روی پرده‌های سینما رفت و موفق شد بیش از ۴۶۵ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند و با اینکه کمتر از دیگر قسمت‌ها فروش کرد، اما فرصت جدیدی را برای احیای این مجموعه داد و حال پارامونت به‌دنبال ساخت دو قسمت جدید از Transformers برای گسترش دنیای آن است. هنوز جزئیاتی از دو فیلمنامه در دسترس نیست، اما منابع نزدیک می‌گویند که آن‌ها در تلاش هستند تا فرصتی برای ایجاد چندین خط داستانی در مجموعه را ایجاد و ارائه کنند و انتظار می‌رود که یکی از دو فیلمنامه به دنباله فیلم Bumblebee تعلق داشته باشد. همچنین به احتمال زیاد هر دو پروژه با بازیگران متفاوت و جدیدی ساخته خواهد شد که خبری خوبی برای طرفداران بامبل‌بی و استاینفلد نیست.

همچنین فیلم Transformers هنوز اولویت اصلی استودیو است و آن‌ها امیدوار هستند تا به‌زودی کارگردان‌های این دو پروژه را استخدام کنند. علاوه‌بر این، ددلاین می‌گوید که از برخی از منابع نزدیک خود شنیده است که یکی از دو پروژه جدید تبدیل‌شوندگان ممکن است براساس اسپین‌آف سریال انیمیشنی Beast Wars (جنگ وحش) باشد که ربات‌ها به‌جای تبدیل شدن به ماشین، به حیوانات تغییر شکل پیدا می‌کردند که در آن Cheetor یک چیتا، اپتیموس پرایم یک گوریل، Rhinox یک کرگردن و غیره بودند. این پروژه در حال حاضر The Vanderbilt (واندربلت) نام دارد که گفته می‌شود از ماه آوریل ۲۰۱۹ در دست ساخت است. در هر حال، پارامونت به‌دنبال ریبوت مجموعه Transformers است و به همین منظور اتاق نویسندگان جدیدی تشکیل داده و فیلم Bumblebee، اولین فیلم از ریبوت مجموعه Transformers است.


منبع Variety Deadline
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده