نویسنده: رضا علمی
// دوشنبه, ۳۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۱

جان برنتال در فیلم King Richard ایفای نقش می‌کند

جان برنتال، بازیگر سریال The Punisher، برای ایفای نقش شخصیت ریک مچی، مربی ونوس و سرنا ویلیامز معروف دنیای تنیس در فیلم King Richard (پادشاه ریچارد) انتخاب شد.

طبق گزارش سایت خبری دِدلاین، جان برنتال، بازیگر آمریکایی که وی با نقش‌آفرینی در سریال The Punisher (پانیشر) بسیار مشهور شد، حال برای ایفای نقش شخصیت ریک مچی، مربی ونوس و سرنا ویلیامز در فیلم King Richard (پادشاه ریچارد) انتخاب شد. جان برنتال قرار است نقش ریک مچی، مربی تنیس معروف را بازی کند که پس از دیدن سرعت، قدرت بدنی و رقابت دختران ریچارد ویلیامز در سنین حساس ۹ و ۱۰ سالگی با پدر آنان قرارداد می‌بندد. ریک مچی تنیسورهای معروفی را پرورش داده است و از میان آنان می‌توان به ماریا شاراپووا و اندی رادیک اشاره داشت. ویل اسمیت معروف نیز نقش ریچارد ویلیامز را در فیلم «پادشاه ریچارد» ایفا خواهد کرد.   

تیم وایت، تروور وایت و جیمز لسیتر تهیه‌کنندگان فیلم King Richard خواهند بود و آلان مندلباوم، جادا پینکت اسمیت و کالب پینکت، تهیه‌کنندگی اجرایی این فیلم را بر عهده خواهند داشت؛ همچنین پیتر داد ناظر بر پروژه خواهد بود. نگارش فیلمنامه این فیلم بر عهده زک بیلین خواهد بود و کارگردانی فیلم جدید شرکت برادران وارنر (Warner Bros) را رینالدو مارکوس گرین بر عهده خواهد داشت.

Will Smith

سرنا ویلیامز قهرمان ۲۳ گرنداسلم و دارای مدال طلا در بخش انفرادی المپیک و همچنین دو مدال طلای المپیک در بخش دونفره است. ونوس ویلیامز نیز قهرمان تنیس دونفرهٔ ویمبلدون، تنیس آزاد استرالیا و تنیس آزاد آمریکا و برندهٔ ۴ مدال طلای المپیک است. سانیا سیدنی و دمی سینگلتون به‌ترتیب نقش‌های ونوس و سرنا را ایفا خواهند کرد و آونجانو الیس نیز نقش مادر آن‌ها، یعنی برندی ویلیامز را ایفا خواهد کرد.

آخرین نقش‌آفرینی جان برنتال مربوط‌ به فیلم Ford v Ferrari (فورد دربرابر فراری) می‌شود که وی در این فیلم با بازیگرانی چون کریستین بیل، مت دیمون، کترینا بلف، نوآ جوپ، جی‌جی فیلد، جاش لوکاس، تریسی لتس و بنجامین ریگبی همبازی بود و کارگردانی این فیلم را جیمز منگولد، کارگردان فیلم Logan (لوگان) و فیلم Walk the Line (سربه‌راه باش)، وظیفه کارگردانی این فیلم را بر عهده داشته است. فیلمی که با استقبال بسیار خوب منتقدان همراه شد و با بودجهٔ ۱۰۰ میلیون دلاری، فروش ۲۱۶ میلیون دلاری در گیشه داشته است. گفتنی است نسخهٔ دیجیتالی این فیلم در تاریخ ۲۸ ژانویه امسال (۸ بهمن ماه ۱۳۹۸) منتشر خواهد شد و در ادامه شاهد انتشار نسخهٔ خانگی فیلم Ford v Ferrari که شامل نسخه 4K Ultra HD، بلوری و DVD می‌شود، در تاریخ ۱۱ فوریه امسال (۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۸) خواهیم بود. 

فیلم بعدی برنتال، فیلم مورد انتظار Newark (نیوآرک) است که پیش‌درآمد سریال محبوب The Sopranos (سوپرانوز) خواهد بود. اتفاقات فیلم «نیوآرک» در دههٔ ۶۰ میلادی در شهر نیوآرک جریان دارد. فیلم پیش‌ درآمد مجموعهٔ تلویزیونی The Sopranos با عنوان رسمی Newark روی پردهٔ سینما خواهد رفت و اعلام شد آلن تیلور که برای فعالیت در پروژه تولید سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)، سریال Lost (لاست)، فیلم Thor: The Dark World (ثور: دنیای تاریک) و همچنین فیلم Terminator Genisys (نابودگر: جنسیس) شناخته شده، قرار است کارگردانی این فیلم را بر عهده بگیرد. فیلم «نیوآرک» برای اکران در تاریخ ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۰ (۴ مهر ماه ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است و حدود ۱۳ سال پس از پایان مجموعهٔ تلویزیونی «سوپرانوز»، روی پردهٔ سینما خواهد رفت.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده