نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۳۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۱

انیمیشن Green Eggs and Ham برای فصل دوم تمدید شد

شبکه نتفلیکس از تمدید انیمیشن Green Eggs and Ham که با تحسین و استقبال بسیار زیادی نیز مواجه شده، برای فصل دوم خبر داده است.

ماه گذشته بود که انیمیشن Green Eggs and Ham (تخم مرغ‌های سبز و ژامبون) از شبکه نت فلیکس منتشر شد و توانست نظر مثبت منتقدان و بینندگان را نیز جلب کند. حال در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، این انیمیشن سریالی برای فصل دوم تمدید شده است. نتفلیکس اعلام کرد که این سریال انیمیشنی که اقتباسی از رمانی برای کودکان به همین نام اثر دکتر سوس است، رسما برای فصل دوم تمدید شده و همچنین شبکه Netflix اضافه کرد که فصل دوم سریال Green Eggs and Ham قرار است با نام Green Eggs and Ham: The Second Serving تولید و از این سرویس استریم محبوب منتشر شود.

فصل دوم سریال Green Eggs and Ham درواقع ادامه ماجراجویی سم و گای به سراسر جهان و خارج از مناطق آسایش است که در آن، آن‌ها توسط دو گروه درگیر با یکدیگر برای غذاهای لذیذ گرفتار شده‌اند. همچنین آدام دیواین برای صداپیشگی شخصیت سم و مایکل داگلاس برای صداپیشگی شخصیت گای در فصل دوم انیمیشن Green Eggs and Ham باز خواهند گشت. دایان کیتن، ایلانا گلیزر، ادی ایزارد، تریسی مورگان، کیگان مایکل-کی، داوید دیگز، جان تورتورو، جفری رایت و جیلیان بل، دیگر بازیگرانی هستند که به‌عنوان صداپیشه در فصل اول انیمیشن Green Eggs and Ham حضور داشته و صداپیشگی شخصیت‌های آن را بر عهده داشته‌اند.

وظیفه ساخت انیمیشن Green Eggs and Ham نیز بر عهده جرد استرن، نویسنده فیلمنامه انیمیشن The Lego Batman Movie (فیلم لگو بتمن) و انیمیشن The Lego Ninjago Movie (فیلم لگو نینجا)، بوده که برای ساخت فصل دوم آن نیز احتمالا باز خواهد گشت. فصل دوم سریال Green Eggs and Ham قرار است در ۱۰ قسمت با مدت زمان نیم ساعت تولید شود که سبک 2D آن مانند فصل اول حفظ خواهد شد. فصل اول این سریال انیمیشنی در ۱۳ قسمت تولید شده بود که شاهد کاهش ۳ قسمتی آن در فصل دوم هستیم.


منبع Variety
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده