نویسنده: رضا علمی
// یکشنبه, ۱۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۱

آخرین قسمت فصل چهارم سریال The Good Place طولانی‌ترین اپیزود خواهد بود

شبکه NBC دیروز اعلام کرد که قسمت آخر فصل چهارم سریال The Good Place (جای خوب)، طولانی‌ترین قسمت این سریال کمدی و فانتزی خواهد بود.

ماه آذر سال گذشته بود که شبکه NBC از تمدید سریال The Good Place (جای خوب) برای فصل چهارم خبر داد. اما پس از مدتی این شبکه اعلام کرد فصل چهارم این سریال کمدی قرار است فصل پایانی آن باشد. شبکه NBC اعلام کرد که پس از بررسی و صحبت با سازندگان سریال The Good Place، تصمیم گرفته شد که اتفاقات این سریال کمدی محبوب و تحسین‌شده در فصل چهارم به‌پایان برسد. حال خبری خوش از سوی مسئولان شبکه NBC برای طرفداران این کمدیِ فانتزی داده شده است مبنی بر اینکه قسمت آخر فصل چهارم سریال «جای خوب»، طولانی‌ترین قسمت مجموعه خواهد بود. تاکنون ۴۲ قسمت از این سریال روی آنتن رفته و هر قسمت حدوداً ۲۲ دقیقه بوده است، اما قسمت آخر با جهشی جالب، مدت زمان ۹۰ دقیقه‌ای خواهد داشت و خبر خوب دیگر حضور سث مایرز به‌عنوان مجری و بازیگر در این قسمت خواهد بود.

سه فصل نخست این سریال شامل ۱۳ قسمت می‌شدند و در مجموع حدود ۵.۷ میلیون بیننده داشتند. سایت اینترتینمنت ویکلی (Entertainment Weekly) خبر ساخت فصل چهارم سریال The Good Place را تأیید کرده بود که این فصل ۱۴ قسمتی است و قسمت آخر در تاریخ ۳۰ ژانویه سال ۲۰۲۰ (۱۰ بهمن ماه ۱۳۹۸) از شبکه NBC پخش خواهد شد.

The Good Place

داستان سریال The Good Place در مورد شخصیتی با نام النور با نقش‌آفرینی کریستن بل است که شخصی خودخواه است و زندگی خوبی برای خودش و سایر درست نمی‌کرد و همین شخص سر ماجرایی می‌میرد و بعد از مرگش سر از همان «جای خوب» در می‌آورد که به‌عنوان بهشت شناخته می‌شود و شخصیت مایکل با نقش‌آفرینی تد دنسون برای النور توضیح می‌دهد که وی به بهشت آمده است و زندگی فوق‌‌العاده‌ای با همراه و یار همیشگی‌اش، یعنی شیدی با نقش‌آفرینی ویلیام جکسون هارپر در آن‌جا خواهد داشت؛ در خانهٔ رؤیایی به همراه دوستان رؤیایی. البته یک مشکل کوچک وجود دارد و آن این است که این النور، آن النوری نیست که دنبالش بودند؛ آن النور شخصیتی فوق‌العاده بود و در سراسر زندگی‌اش کارهای نیک انجام داده بود. همه‌چیز به‌هم ریخته است و حال باید النور و دوستانش تصمیمی بگیرند تا چگونه ماجرا را فیصله دهند؛ پیش از آنکه اتفاق وحشتناکی روی دهد. در فصل دوم النور و دوستانش درمی‌یابند که واقعاً در آن بهشت چه خبر است و مایکل واقعاً کیست. هر دو فصل ابتدایی این سریال همچنان روی سرویس استریم نتفلیکس (Netflix) قرار دارد.

تاکنون ۴۲ قسمت از این سریال روی آنتن رفته و هر قسمت حدوداً ۲۲ دقیقه بوده است، اما قسمت آخر با جهشی جالب، مدت زمان ۹۰ دقیقه‌ای خواهد داشت

تد دنسون به خاطر بازی در سریال The Good Place نامزد دریافت اِمی‌شد و رکورد تعداد نامزدی بهترین بازیگر مرد نقش اول در شاخه‌ٔ بهترین سریال‌های کمدی را شکست. او همچنین عنوان بهترین بازیگر مرد سریال‌های کمدی را از «جایزه‌ی انتخاب منتقدین» (Critics’ Choice Television Award) تصاحب کرده است.

در سریال The Good Place بازیگرانی چون تد دنسون، کریستین بل، جمیلا جمیل، ویلیام جکسون هارپر و منی جکینتو حضور دارند و به‌ایفای نقش پرداختند که برخی از آن‌ها در فصل دوم نیز حضور داشتند. مایک شر علاوه‌بر نویسندگی، تهیه‌کنندگی اجرایی این سریال را نیز بر عهده دارد؛ وی شورانر نیز هست. از دیگر تهیه‌کنندگان اجرایی این سریال می‌توان به دیوید ماینر، مورگان سکت و درو گادرد اشاره کرد. تهیه‌کنندگی سریال The Good Place را بخش تلویزیونی شرکت یونیورسال و شرکت Fremulon بر عهده داشتند.


منبع Collider
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده