نویسنده: رضا علمی
// شنبه, ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۹

الیور کوپر به بازیگران قسمت جدید فیلم Ghostbusters پیوست

الیور کوپر، بازیگر فیلم Project X، به لیست بازیگران قسمت جدید مجموعه «شکارچیان روح» شرکت سونی پیکچرز پیوست.

طبق گزارش سایت خبری دِدلاین، الیور کوپر، بازیگر آمریکایی فیلم‌های Project X (پروژه ایکس)، Runner Runner (رانر رانر) و The Hangover Part III (خماری: قسمت سوم)، به لیست بازیگران قسمت جدید فیلم Ghostbusters (شکارچیان روح) شرکت سونی پیکچرز (Sony Pictures)‌ پیوست.

دی ماه سال گذشته بود که شرکت سونی پیکچرز (Sony Pictures)‌ ساخت قسمت جدید فیلم Ghostbusters را رسماً تأیید و اعلام کرد. این فیلم یک بازسازی نخواهد بود و اتفاقات آن در دنیای اصلی این مجموعه محبوب علمی-تخیلی و کمدی جریان خواهد داشت. از تیر ماه امسال مراحل فیلمبرداری و تولید قسمت جدید فیلم شکارچیان روح آغاز شده است و چندی پیش در خبری اعلام شد مکینا گریس، بازیگر نوجوان قسمت جدید مجموعه «شکارچیان روح»، با انتشار تصویری از خود و جیسون رایتمن، کارگردان فیلم، در اکانت توییترش، از پایان مراحل فیلمبرداری قسمت جدید این مجموعه خبر داده است و احتملاً حضور الیور کوپر با سکوت خبری همراه شده است؛ چون بعید به‌نظر می‌رسد هزینهٔ دوباره انجام مراحل فیلمبرداری از سوی سونی پیکچرز مورد پذیرش باشد.

Ghostbusters

چندی پیش بود که حضور دو بازیگر از فیلم ابتدایی مجموعه «شکارچیان روح» در فیلم جدید این مجموعه تأیید شد؛ دن آیکروید و ارنی هادسون، دو بازیگری که در فیلم ابتدایی به‌ترتیب نقش دو شخصیت ریموند استانتز و وینستون زدمور را ایفا می‌کردند، در قسمت جدید فیلم Ghostbusters حضور خواهند داشت. همچنین بیل مری و سیگورنی ویور نیز در این فیلم بازمی‌گردند. فین ولفهارد، انی پوتز، پاول راد، بوکیم وودباین و سلست اُکانر، دیگر بازیگرانی هستند که سه نقش اصلی را در فیلم بر عهده خواهند داشت.

همان‌طور که می‌دانید فیلم ابتدایی مجموعهٔ Ghostbusters در سال ۱۹۸۴ و توسط ایوان رایتمن ساخته شد و شرکت کلمبیا پیکچرز (Columbia Pictures) اکران این فیلم را بر عهده داشت. بیل موری، سیگورنی ویور، دن آیکروید، ارنی هادسون، هارولد رمیس و ریک مورانیس در آن فیلم حضور داشتند و به‌‌ایفای نقش پرداختند. نسخهٔ ابتدایی بسیار مورد استقبال منتقدان و تماشاچیان قرار گرفت و با بودجهٔ ساخت ۳۰ میلیون دلاری، حدود ۲۹۵ میلیون دلار در گیشه فروش داشت. دنبالهٔ آن فیلم در سال ۱۹۸۹ و باز هم به‌کارگردانی ایوان رایتمن روی پردهٔ سینما رفت که البته این فیلم نتوانست موفقیت‌های فیلم ابتدایی را تکرار کند. بودجهٔ ساخت فیلم دوم حدود ۳۷ میلیون دلار بود و فروش آن در گیشه به ۲۱۵ میلیون دلار رسید.

آخرین فیلم مجموعهٔ Ghostbusters در سال ۲۰۱۶ اکران شد و در این فیلم بازیگرانی چون ملیسا مک کارتی، کریستن ویگ، کیت مک‌کینون، لزلی جونز، چارلز دنس و کریس همسورث حضور داشتند و به‌ایفای نقش پرداختند. نسخهٔ جدید با وجود آنکه فیلم بدی در مجموع نبود، به مذاق همه، مخصوصاً طرفداران متعصب این مجموعه خوش نیامد. این فیلم در گیشه عملکرد چندان خوبی نداشت و با بودجهٔ ساخت ۱۴۴ میلیون دلاری، حدود ۲۳۰ میلیون دلار در گیشه فروش کرد. گفتنی است ساخت قسمت جدید این مجموعه، سبب خشم و عصبانیت لزلی جونز شده است و وی این کار را زشت، زننده‌ و توهینی به بازیگران زن نسخهٔ ۲۰۱۶ می‌داند.

جیسون رایتمن، پسر ایوان رایتمن که تهیه‌کنندهٔ مجموعه «شکارچیان روح» و کارگردان دو قسمت اول آن است، کارگردانی قسمت سوم فیلم Ghostbusters را بر عهده خواهد داشت. علاوه‌بر کارگردانی، رایتمن به‌همراه جیل کنان، کارگردان فیلم City of Ember (شهر اخگر)، وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم را نیز بر عهده داشته است.

قسمت جدید فیلم Ghostbusters قرار است در تاریخ ۱۰ ژوئیه ۲۰۲۰ (۲۰ تیر ماه ۱۳۹۹) اکران شود.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده