نویسنده: رضا علمی
// چهار شنبه, ۱۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۱

سریال Mayans M.C برای فصل سوم تمدید شد

شبکه FX به‌صورت رسمی ساخت فصل سوم سریال Mayans M.C (مایانز ام سی) را که اسپین‌آف سریال Sons of Anarchy است، تأیید و اعلام کرد.

سریال Mayans M.C (مایانز ام سی) که اسپین‌آف سریال Sons of Anarchy (فرزندان آشوب) محسوب می‌شود و حوادث آن پس از این سریال جریان دارد، برای فصل سوم تمدید شد؛ شبکه FX به‌صورت رسمی ساخت فصل سوم سریال Mayans M.C را تأیید و اعلام کرد. آخرین قسمت فصل دوم این سریال دیروز روی آنتن رفت و شبکه FX بلافاصله خبر ساخت فصل بعدی آن را اعلام کرد.

شهریور ماه بود که در خبری اعلام شد کورت ساتر، نویسنده فیلم Southpaw (چپ دست) و تهیه‌کننده اجرایی سریال Sons of Anarchy، تصمیم دارد که تیم تولید سریال Mayans M.C را ترک کند که این اتفاق افتاد و الگین جیمز که نقش خالق و همچنین شورانر اسپین‌آف سریال «فرزندان آشوب» را داشت، در فصل سوم به‌عنوان شورانر حضور خواهد داشت؛ شبکه FX تصمیم دارد فصل سوم را در پاییز سال ۲۰۲۰ روی آنتن ببرد.

Mayans MC

نیک گراد، رئیس بخش محتوای سرگرم‌کننده شبکه FX در رابطه با همکاری با الگین جیمز در فصل سوم به سایت خبری دِدلاین چنین گفت:

خوشحالیم از اینکه روایت داستان «مایانز ام سی» را ادامه خواهیم داد و همکاری ما با فاکس، قرن بیست‌ویکم ادامه خواهد داشت و همچنین از همکاری با الگین جیمز که فرصت شورانری این مجموعه را به‌دست آورده است، بسیار هیجان‌زده هستیم. کورت ساتر خود از ابتدا الگین جیمز را به‌عنوان همکار انتخاب کرد و الگین نقش مهمی در موفقیت این مجموعه داشته است و تجربهٔ وی و نگاه خلاقانه‌اش برای خلق سریال «مایانز ام سی»، درکنار تیم سازنده، بازیگران و تیم خلاق، یکی از اهرم‌های اصلی هدایت این مجموعه بوده است.

در فصل دوم سریال Mayans M.C داستان شخصیتی به نام ازکیل ریز ملقب به EZ با بازی جی‌ دی پاردو را دنبال شد که عضو جدید گروه مایانز، رقیب گروه پسران، بود. طبق خلاصه داستان سریال، شخصیت EZ به‌تازگی از زندان آزاد شده بود و باید هویت جدید خود را در شهری که زمانی در آن رؤیای آمریکایی را باور داشت و یک بار به‌عنوان پسر طلایی معروف شده بود، پیدا می‌کرد. اتفاقات سریال Mayans M.C در یک شهر در مرز کشور مکزیک با ایالت کالیفرنیا جریان داشت. جی‌دی پاردو، ادوارد جیمز آلموس، ژاکلین ابرادورز، سارا بولگر، ریچارد کابرال، آنتونیو جارامیلو، کلیتون کاردناس، امیلیو ریورا، کارلا باراتا، جان اورتیز، مایکل اربی، دنی پینو، رائول تروهی‌یو و الکساندرا بارتو، از جمله بازیگرانی بودند که در سریال Mayans M.C حضور داشتند و به‌ایفای نقش پرداختند. ساتر به‌همراه الگین جیمز، کار نوشتن فیلمنامه سریال Mayans M.C را بر عهده داشت. این سریال ۱۰ قسمتی بود.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده