نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۲۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۰

زوئی کراویتز نقش کت وومن جدید را در فیلم بتمن بازی می کند

زوئی کراویتز، بازیگر سریال Big Little Lies، به‌عنوان بازیگر نقش سلینا کایل ملقب به کت وومن در فیلم Batman انتخاب و رسما معرفی شده است.

ماه خرداد امسال بود که رابرت پتینسون، بازیگر فیلم The Lighthouse (فانوس دریایی) و فیلم Tenet (تنت)، به‌عنوان بازیگر جدید شوالیه تاریکی در فیلم The Batman (بتمن) انتخاب و رسما معرفی شد و مدتی پیش خبری منتشر شد مبنی بر اینکه برادران وارنر در حال مذاکره با جفری رایت برای بازی در نقش کمیسر جیمز گوردون و جونا هیل برای بازی در نقش پنگوئن یا ریدلر در این فیلم مورد انتظار از دنیای دی سی (DC) است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بازیگر نقش زن گربه‌ ای در فیلم جدید بتمن رسما انتخاب و معرفی شده است. شرکت برادران وارنر تایید کرد که زوئی کراویتز، سریال Big Little Lies (دروغ‌ های کوچک بزرگ)، به‌عنوان بازیگر نقش سلینا کایل ملقب به کت وومن در فیلم The Batman انتخاب شده است. 

Catwoman

علاوه‌بر کروایتز، در گزینه‌های بازی در نقش زن گربه‌ای شاهد حضور بازیگرانی چون زازی بیتز با سابقه بازی در فیلم Joker (جوکر)، ایزا گونزالس با سابقه بازی در فیلم Baby Driver (بیبی درایور)، آلیسیا ویکاندر با سابقه بازی در فیلم The Danish Girl (دختر دانمارکی) که برای آن جایزه اسکار دریافت کرده، آنا د آرماس با سابقه بازی در فیلم Blade Runner 2049 (بلید رانر ۲۰۴۹) و الا بالینسکا با سابقه بازی در فیلم Charlie’s Angels (فرشتگان چارلی)، نیز هستیم که درنهایت کروایتز برای بازی در این نقش انتخاب شده است. گفته‌ می‌شود این بازیگران با رابرت پتینسون تست بازیگری داشته‌اند. پیش از این شاهد حضور کروایتز در فیلم Fantastic Beasts and Where to Find Them (جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها) و فیلم Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (جانوران شگفت‌انگیز: جرایم گریندل والد) نیز بودیم و گفته می‌شود که او در دنباله‌های این دو فیلم نیز باز خواهد گشت.

با اینکه کراویتز اکنون نگرانی در رابطه با تداخل مراحل فیلم‌برداری قسمت سوم فیلم Fantastic Beasts (جانوران شگفت‌ انگیز) با فیلم The Batman دارد، پیشنهاد بازی در این فیلم را قبول کرد که طبق گفته منابع نزدیک به ورایتی، مراحل فیلم‌برداری فیلم Batman از اواخر سال ۲۰۱۹ یا اوایل سال ۲۰۲۰ آغاز خواهد شد. سریال High Fidelity جدیدترین اثری است که قرار است شاهد حضور کراویتز در آن باشیم. پیش از این میشل فایفر در فیلم Batman Returns (بازگشت بتمن)، هلی بری در فیلم Catwoman و ان هتوی در فیلم The Dark Knight Rises (شوالیه تاریکی برمی‌خیزد)، نقش شخصیت زن گربه‌ای را بازی کرده بودند.

فیلم The Batman برای اکران در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (۴ تیر ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است. مت ریوز، کارگردان فیلم War for the Planet of the Apes (جنگ برای سیاره میمون‌ها)، وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم بتمن را بر عهده دارد. 


منبع Variety
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده