نویسنده: رضا علمی
// چهار شنبه, ۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۶

همبازی شدن توماس فرانسیس با تام هنکس در فیلم News Of The World

توماس فرانسیس، بازیگر سریال The Walking Dead، به لیست بازیگران فیلم News Of The World (اخبار جهان)، جدیدترین اثر سینمایی پل گرینگرس پیوست.

طبق گزارش اختصاصی سایت دِدلاین، توماس فرانسیس مورفی، بازیگر قدیمی آمریکایی، در جدیدترین اثر سینمایی پل گرینگرس با عنوان News Of The World (اخبار جهان)، همبازی تام هنکس خواهد شد؛ توماس فرانسیس برای ایفای نقش شخصیتی با نام مریت فارلی در نظر گرفته شده که این شخصیت در مقابل شخصیتی که تام هنکس و هلنا زنگل ایفا خواهند کرد، خواهد بود.

اتفاقات فیلم News of the World در روزهای پس از جنگ داخلی آمریکا جریان دارد؛ این فیلم قرار است داستان یک گوینده خبر به نام کید را دنبال کند که همسر خود را از دست داده و به تگزاس سفر می‌کند تا اخبار جهان را به مردم محلی بگوید. کید در ادامه برای کمک به یک دختر یتیم که والدینش توسط بومیان آمریکا کشته شده‌اند، استخدام می‌شود تا این دختر را به آخرین بستگان باقی‌مانده‌اش که در سن آنتونیو زندگی می‌کنند، برساند. آن‌ها این ماجراجویی را باید از سرزمین‌های خطرناک انجام دهند و در طول آن یک پیوند نزدیک بین آن‌ها شکل می‌گیرد که باعث می‌شود تا جدایی از این دختر برای کید سخت شود و او تصمیم بگیرد که به این دختر بگوید که آخرین بستگانش تمایلی به قبول او ندارند و او به دنبال اجرا کردن این برنامه پلیدانه است.

پل گرینگرس، کارگردان فیلم 22July و فیلم Jason Bourne (جیسون بورن)، کارگردانی این فیلم را بر عهده خواهد داشت. این فیلم براساس یک رمان با همین عنوان، اثر پولت جیلس که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد، ساخته می‌شود. لوک دیویس، نویسنده نامزد جایزه اسکار برای فیلم Lion (شیر)، وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم News of the World را بر عهده دارد. این فیلم پس از فیلم Captain Phillips (کاپیتان فیلیپس)، دومین همکاری مشترک هنکس و گرینگرس خواهد بود که این فیلم در سال ۲۰۱۳ اکران و موفق شد نامزد دریافت ۶ جایزه اسکار شود.

از فیلم‌های معروف توماس فرانسیس مورفی می‌توان به فیلم 12Years a Slave (دوازده سال بردگی)، Terminator: Genisys (ترمیناتور: پیدایش) و Focus (تمرکز) اشاره داشت. وی در سریال True Detective (کارآگاه حقیقی)، سریال American Horror Story (داستان ترسناک آمریکایی) و سریال Mindhunter (شکارچی ذهن) نیز حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته است.


منبع Deadline
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده