نویسنده: رضا علمی
// شنبه, ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۸

حضور بازیگر فیلم The Raid در فیلم Snake Eyes

ایکو اویس، بازیگر دو فیلم مجموعهٔ The Raid، نقش شخصیت هارد مستر را در اولین فیلم فرعی مجموعه G.I. Joe ایفا خواهد کرد.

طبق گزارش سایت خبری هالیوود ریپورتر (THR)، ایکو اویس، هنرپیشه، بدلکار و استاد رزمی اهل کشور اندونزی که با نقش‌آفرینی در فیلم‌های The Raid (یورش) مشهور شد، در حال مذاکره با شرکت پارامونت پیکچرز (Paramount Pictures) برای ایفای نقش در فیلم فرعی مجموعه G.I. Joe با عنوان Snake Eyes (اسنیک آیز) است.

ایکو اویس قرار است نقش شخصیت هارد مستر، استاد قهرمانِ داستان فیلم G.I. Joe: The Rise of Cobra (جی.آی. جو: ظهور کبرا) را در فیلم جدید پارامونت پیکچرز ایفا کند که در نسخهٔ سال ۲۰۰۹، جرالد اُکامارا نقش این شخصیت را ایفا می‌کرد. پیش‌تر در خبری حضور اندرو کوجی، بازیگر بریتانیایی که اصالتی ژاپنی دارد و از بازیگران جوانی است که سابقهٔ چندانی در هالیوود ندارد، برای ایفای نقش شخصیت استورم شَدو در فیلم فرعی مجموعه G.I. Joe اعلام و تأیید شده بود. همچنین احتمال حضور هنری گولدینگ، بازیگر انگلیسی-مالزیایی سینمای هالیوود که با نقش‌آفرینی در فیلم درام و کمدی Crazy Rich Asians (آسیایی‌های خیلی مایه‌دار) معروف شد، در فیلم فرعی مجموعه G.I. Joe وجود دارد.

Snake Eyes in G.I. Joe

شرکت پارامونت پیکچرز و هاسبرو استودیوز (Hasbro Studios) همکاری مشترکی در ساخت این فیلم خواهند داشت. شخصیت Snake Eyes یکی از اکشن فیگورهای اصلی مجموعه G.I. Joe است که برای اولین‌ مرتبه در مجموعه اسباب‌بازی‌های G.I. Joe: A Real American Hero که در سال ۱۹۸۲ توسط هاسبرو عرضه شد، معرفی شد. پیش از این در فیلم G.I. Joe: The Rise of Cobra محصول سال ۲۰۰۹ و فیلم G.I. Joe: Retaliation (جی. آی. جو: تلافی) محصول سال ۲۰۱۳، شاهد حضور شخصیت اسنیک آیز بودیم که ری پارک نقش این شخصیت را در این دو فیلم بازی کرده بود. با این حال، انتظار می‌رود که در فیلم Snake Eyes شاهد استفاده از یک بازیگر متفاوت شرقی دیگر باشیم و احتمالاً این فیلم با ریبوت فیلم G.I. Joe ارتباط خواهد داشت.

ایوان اسپیلیوتوپولوس وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده دارد. اسپیلیوتوپولوس بیشتر برای نوشتن فیلمنامه فیلم Beauty and the Beast (دیو و دلبر) و فیلم The Huntsman: Winter's War (شکارچی: جنگ زمستان) شناخته شده و چندی پیش وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Bright 2 (درخشان ۲) را نیز بر عهده گرفت. چند ماه پیش اعلام شد روبرت شونتکه، کارگردان دو قسمت از مجموعه فیلم Divergent (سنت‌شکن) در حال انجام مذاکرات نهایی با پارامونت پیکچرز برای قبول و عهده گرفتن کارگردانی فیلم Snake Eyes است و احتمالاً همین کارگردان پروژه را در دست دارد. شونتکه بیشتر برای کارگردانی فیلم‌هایی چون Red (رد)، فیلم R.I.P.D (آر.آی.پی.دی)، فیلم The Divergent Series: Allegiant (مجموعه سنت‌شکن: هم‌پیمان) و فیلم The Divergent Series: Insurgent (مجموعه سنت‌شکن: شورشی) شناخته می‌شود.

پیش از این قرار بود این فیلم شرکت پارامونت پیکچرز و و هاسبرو استودیوز در تاریخ ۲۷ مارس ۲۰۲۰ (۸ فروردین ماه ۱۳۹۹) اکران شود که این تاریخ تغییر کرد و با تأخیری تقریباً شش ماهه، این فیلم در تاریخ ۱۶ اکتبر ۲۰۲۰ (۲۵ مهر ماه ۱۳۹۹) روی پردهٔ سینما خواهد رفت.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده