نویسنده: رضا علمی
// پنجشنبه, ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۳

سریال Succession برای فصل سوم تمدید شد

شبکه HBO به صورت رسمی ساخت و تولید فصل سوم سریال کمدی و درام Succession (جانشينی) را تأیید کرد.

طبق گزارش سایت هالیوود ریپورتر (THR)، سریال درام و کمدی Succession (جانشينی) شبکه HBO، برای فصل سوم تمدید شد و به احتمال فراوان سال آینده میلادی روی آنتن این شبکه خواهد رفت. با پایان دراماتیک فصل ابتدایی سریال Succession، فصل دوم از جایی شروع شد که خانوادهٔ «رُی» در تلاش برای حفظ و نگهداری کنترل خود روی امپراتوری‌ای هستند که بنا کرده‌اند و با علم به این حقیقت که آینده را به‌هیچ عنوان نمی‌توان پیش‌بینی کرد و امری نامعلوم است، این اتفاقات گذشته خواهد بود که دائماً امپراتوری آنان را به نابودی تهدید می‌کند.

Succession

فرانسسکا اورسی از شبکه HBO در مورد تمدید فصل سوم سریال Succession چنین گفت:

بسیار خوشحالیم که سریال Succession و داستان ثروت، قدرت و خانواده، این‌چنین و با طنینی بلند در میان تماشاچیان آثار تلویزیونی خود را معرفی کرده است. بی‌صبرانه منتظریم تا ببینیم شخصیت‌های پیچیده‌ای که خسه آرمسترانگ خلق کرده است، چگونه از میان این دنیای فریبنده و زیبا، دنیای بی‌رحمی که پاشنهٔ در آن تنها روی پول می‌چرخد، راه خود را ادامه خواهند داد. در این دنیای امروزی که باید آن را فصل مشترک سیاست و رسانه خواند و دائماً در حال بزرگ شدن در این حوزه‌ها است، سریال Succession نگاهی موشکافانه و ویژه به اتفاقات پشت پرده دنیای افراد برگزیدهٔ تأثیرگذار و جوامع جنایت‌کار و بی‌رحم دارد.

در سریال Succession، بازیگرانی چون برایان کاکس در نقش شخصیت لوگان روی، آلان راک (بازیگر سریال Spin City) در نقش شخصیت کانر روی، جرمی استرانگ (بازیگر فیلم تحسین‌شدهٔ Zero Dark Thirty) در نقش شخصیت کندال روی، کایران چالکین (بازیگر فیلم Igby Goes Down) در نقش شخصیت رومن روی، سارا اسنوک (بازیگر فیلم تلویزیونی Sisters of War) در نقش شخصیت شیو روی، هیام عباس در نقش شخصیت مارسی روی، پیتر فریدمن در نقش شخصیت فرانک ورنوم، ناتالی گولد (بازیگر سریال Rubicon) در نقش شخصیت راوا روی، متیو مک فایدن (بازیگر سریال Spooks) در نقش تام وامسگانز، پارکر سایرز (بازیگر فیلم Southside With You) در نقش شخصیت الساندرو دنیلیز و نیکولاس براون (بازیگر فیلم Sky High) در نقش شخصیت گرگ حضور دارند و به ایفای نقش می‌پردازند.

خسه آرمسترانگ خالق و شورانر سریال Succession است که فصل ابتدایی آن در ۱۰ قسمت و در سال ۲۰۱۸ روی آنتن شبکه HBO رفت و پخش فصل دوم نیز از چند روز پیش آغاز شده است و تاکنون ۵ قسمت از آن به نمایش درآمده است و این فصل هم ۱۰ قسمتی است. خسه آرمسترانگ، آدام مک کی، فرانک ریچ، کوین مسیک، ویل فرل، حین ترنتر، مارک مایلود و تونی روچ، تهیه‌کنندگی اجرایی این سریال را بر عهده دارند.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده