نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۹

اولین تصاویر از پشت صحنه سریال Jupiter’s Legacy منتشر شد

به‌تازگی اولین تصاویر از پشت صحنه فیلم‌برداری سریال Jupiter’s Legacy در تورنتو فاش و به اشتراک گذاشته شده است.

از ماه گذشته مراحل فیلم‌برداری و تولید سریال Jupiter’s Legacy (میراث ژوپیتر) در شهر تورنتو در کشور کانادا آغاز شده است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تصاویر از سریال ابرقهرمانی جدید شبکه نت‌ فلیکس فاش و منتشر شده است. این سریال اقتباسی از کمیک Jupiter’s Legacy، اثر مارک میلار، است و حال اولین تصاویر از پشت صحنه فیلم‌برداری و تولید این سریال فاش شده که در آن شاهد حضور شخصیت شلدون سمپسون هستیم که با نام آرمان‌گرا نیز شناخته می‌شود.

در این تصاویر، سمپسون با شخصیت شرور و منفی مرموزی مواجه شده که ترکیب لباس و رنگ آن شباهت زیادی به شخصیت جرج هاتچین دارد که بیشتر با نام اسکای فاکس (Skyfox) شناخته می‌شود. بااین‌حال، این شخصیت ممکن است شخصیت شرور و منفی جس سالگرو ملقب به شاک‌ویو (Shockwave) نیز باشد که هنوز هویت آن رسما مشخص نشده است. طبق تصاویر، برای طراحی لباس و ظاهر شلدون سمپسون از نسخه کامیک آن الهام گرفته شده و شباهت بسیار زیادی هم دارد. شما در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

پشت صحنه سریال Jupiter’s Legacy

جاش دوهامل در نقش شلدون سمپسون ملقب به The Utopian (آرمان‌گرا)، بن دنیلز در نقش والتر سمپسون، لسلی بیب در نقش گریس سمپسون، النا کومپوریس در نقش کلویی سمپسون، اندرو هورتون در نقش برندون سمپشون، مت لنتر در نقش جرج هاتچین، مایک وید در نقش فیتز اسمل و تنیکا دیویس در نقش پترا اسمل، از جمله بازیگرانی هستند در سریال Jupiter’s Legacy حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. اولین کمیک Jupiter's Legacy توسط شرکت Image Comics در سال ۲۰۱۳ منتشر شد و تا به امروز بیش از ۱۰ نسخه از این مجموعه کمیک نوشته و منتشر شده است. در سال ۲۰۱۸، شبکه نتفلیکس شرکت Millarworld (میلارورلد) را که متعلق به مارک میلار است، خریداری کرد.

اتفاقات سریال Jupiter’s Legacy در دهه ۳۰ میلادی آغاز می‌شود که در طی آن گروهی با به‌دست آوردن قدرت‌هایی به اولین ابرقهرمان‌های جهان تبدیل می‌شوند. این سریال قرار است داستان چند نسل از یک خانواده ابرقهرمانی را دنبال کند که تمرکز آن روی خانواده سمپسون است که افراد ارشد خانواده در حال آموزش فرزندان خود هستند. انتظار می‌رود فصل اول سریال Jupiter’s Legacy در سال ۲۰۲۰ از شبکه Netflix منتشر شود. استیون دنایت، کارگردان، شورانر و نویسنده فصل اول سریال Daredevil (دردویل)، وظیفه ساخت این سریال لایو اکشن را بر عهده دارد.


منبع Comicbook
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده