نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۸

اکران فیلم The Woman in the Window تا سال 2020 عقب افتاد

پس از نمایش آزمایشی فیلم The Woman in the Window، کمپانی فاکس قرن بیستم اعلام کرد که اکران این فیلم تا سال ۲۰۲۰ عقب افتاده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اکران فیلم The Woman in the Window (زنی پشت پنجره) تا سال ۲۰۲۰ عقب افتاده است. طبق خبری که هالیوود ریپورتر منتشر کرده، این فیلم با بازی ایمی آدامز، که قرار بود در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۱۹ (۱۲ مهر ۱۳۹۸) اکران شود، اکنون اکران آن برای فیلمبرداری و تغییراتی در بخش‌هایی از فیلم تا زمان نامشخصی در سال ۲۰۲۰ عقب افتاده است. الیزابت گابلر، رئیس فاکس 2000 در این رابطه گفت:

ما با یک رمان پیچیده مواجه هستیم. به همین دلیل بود که ما فیلم را خیلی زود برای نمایش آزمایشی گذاشتیم. ما می‌خواستیم آن را بهتر کنیم و حمایت کامل دیزنی در انجام این کار را داشتیم.

جو رایت با سابقه کارگردانی فیلم Darkest Hour (تاریک‌ترین لحظات)، وظیفه کارگردانی فیلم The Woman in the Window را بر عهده دارد و او اکنون در میان قرارداد فاکس قرن بیستم و والت دیزنی گرفتار شده است. در حالی که دیزنی تلاش کرده تا بسیاری از پروژه‌های فاکس را ادامه دهد و در واقع این استودیو وظیفه ساخت فیلم‌هایی برای حضور در فصل جوایز را دارد، نمایش آزمایشی فیلم The Woman in the Window با بازخورد ضعیفی مواجه شده و بسیاری از کسانی که فیلم را تماشا کرده‌اند،‌ گفته‌اند که بخش سوم فیلم گیج کننده و بیش از حد مبهم بوده است. حال رایت و آدامز ۵ روز فرصت دارند تا تصویری واضح‌تر از فیلم را دوباره بررسی کنند و ارائه دهند.

با این حال، با توجه به حضور آدام در فیلم Hillbilly Elegy (مرثیه هیل بیلی) به کارگردانی ران هاوارد، مشخص نیست که چه زمانی قرار است فیلمبرداری دوباره فیلم The Woman in the Window و تغییرات آن انجام شود. ایمی آدامز، جولیان مور، وایت راسل، گری اولدمن، برایان تایری هنری، آنتونی مکی و ماریا بوزمن، از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده