نویسنده: رضا علمی
// چهار شنبه, ۱۲ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۴

آغاز مراحل فیلمبرداری سریال Jupiter’s Legacy

با توییت مارک میلار، مراحل فیلمبرداری سریال Jupiter’s Legacy (میراث ژوپیتر) سرویس استریم نتفلیکس، از دیروز به‌صورت رسمی آغاز شد.

تیر ماه سال گذشته بود که سرویس استریم نتفلیکس (Netflix) از ساخت سریالی براساس کمیک Jupiter’s Legacy، اثر مارک میلار، خبر داد و بعد از آن کم کم نوبت به معرفی بازیگران انتخاب‌شده برای این پروژه رسید و با توییت دیروز مارک میلار، متوجه شدیم که مراحل فیلمبرداری این پروژه آغاز شده است. چندی پیش سرویس استریم نتفلیکس با انتشار توییتی در صفحه رسمی خود در توییتر، اعلام کرد که جاش دوهامل در نقش شلدون سمپسون ملقب به The Utopian (آرمان‌گرا)، بن دنیلز در نقش والتر سمپسون، لسلی بیب در نقش گریس سمپسون، النا کومپوریس در نقش کلویی سمپسون، اندرو هورتون در نقش برندون سمپسون، مت لنتر در نقش جرج هاتچین و مایک وید در نقش فیتز اسمل، در این سریال حضور دارند و به‌ایفای نقش خواهند پرداخت. تنیکا دیویس نیز قرار است نقش شخصیت پترای کوچک را ایفا کند که این شخصیت دختر مایک وِید است و پسری با نام پیتر نیز دارد که باید دید در داستان این سریال نیز این‌چنین به تصویر کشیده خواهد شد یا خیر.

JUPITER

اتفاقات سریال Jupiter’s Legacy (میراث ژوپیتر) از دههٔ ۳۰ میلادی آغاز می‌شود که در طی آن گروهی با به‌دست آوردن قدرت‌هایی به اولین ابرقهرمانان جهان تبدیل می‌شوند. این سریال قرار است داستان چند نسل از یک خانواده ابرقهرمانی را دنبال کند که تمرکز آن روی خانواده سمپسون است که افراد ارشد خانواده در حال آموزش فرزندان خود هستند. اولین کمیک Jupiter's Legacy توسط شرکت Image Comics در سال ۲۰۱۳ منتشر شد و تا به امروز بیش از ۱۰ نسخه از این مجموعه کمیک نوشته و منتشر شده است. در سال ۲۰۱۸، سرویس استریم نتفلیکس، شرکت Millarworld (میلارورلد) را که متعلق به مارک میلار است، خریداری کرد. از آن زمان، این سرویس استریم محبوب در حال برنامه‌ریزی برای ساخت فیلم و سریال براساس کمیک‌های این نویسنده با تجربه و محبوب است.

سرویس استریم نتفلیکس سریال Jupiter's Legacy را چنین توصیف کرده بود:

چه می‌شود اگر سوپرمن با واندر وومن ازدواج کند و این دو صاحب فرزندانی شوند و فرزندان آنان در عصری که تلویزیون وجود دارد، بزرگ شوند!

استیون دنایت، کارگردان، شورانر و نویسنده فصل اول سریال Daredevil (دردویل) و فیلم Pacific Rim: Uprising (حاشیه اقیانوس آرام: طغیان)، وظیفه ساخت این سریال لایو اکشن را بر عهده دارد. آخرین فیلمی که از استیون دنایت روی پردهٔ سینما رفت، فیلم Pacific Rim: Uprising شرکت یونیورسال پیکچرز (Universal Pictures) بود و این فیلم فروش ۲۹۰ میلیون دلاری در گیشه داشت.

از فیلم‌هایی معروفی که از روی کارهای مارک میلار ساخته شده است می‌توان به Kingsman: The Secret Service (کینگزمن: سرویس مخفی)، Kingsman: The Golden Circle (کینگزمن: محفل طلایی)، Fantastic Four (چهار شگفت‌انگیز)، Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) و فیلم تحسین‌شدهٔ Logan (لوگان)، اشاره کرد. گفتنی است سرویس استریم نتفلیکس در حال کار روی نسخهٔ سریالی برخی از دیگر پروژه‌های میلار همچون Supercrooks (سوپرکروک‌ها) و American Jesus (جیزز آمریکایی) نیز است و در آینده اخبار بیشتری از این پروژه‌ها منتشر خواهد شد. فیلم Reborn (ریبورن)، فیلم Empress (امپرس)، فیلم Huck (هاک) و فیلم Sharkey the Bounty Hunter (شارکی جایزه‌بگیر)، دیگر اقتباس‌های تلویزیونی و سینمایی سرویس استریم نتفلیکس از کمیک‌های میلارورلد است که قرار است طی سال‌های آینده تولید و منتشر شوند.


منبع Comicbook
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده