نویسنده: رضا علمی
// شنبه, ۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۴

اسپین آف فیلم Easy A در دست ساخت است

حدود یک دهه از اکران فیلم Easy A می‌گذرد و حال در خبری جدید اعلام شد اسپین آف این فیلم در دست ساخت است.

فیلم Easy A (مثل آب خوردن) به کارگردانی ویل گلوک در سال ۲۰۱۰ روی پردهٔ سینما رفت و در این فیلم بازیگرانی چون اما استون، پد بجلی، آماندا باینس، توماس هیدن چرچ، پاتریشیا کلارکسون، لیزا کودرو و جولیت گولیا حضور داشتند و به‌ایفای نقش پرداختند. این فیلم کمدی با استقبال نسبتاً خوبی از سوی منتقدان همراه شد و با بوجهٔ ۷ میلیون دلاری، فروشی ۸۵ میلیون دلاری در گیشه داشت.

حال سایت وِرایتی در خبری جدید اعلام کرده است شرکت فیلمسازی اسکرین جمز (Screen Gems) با همکاری برت وی رویال که نویسندگی فیلمنامهٔ فیلم Easy A را بر عهده داشته، تصمیم به‌ساخت نسخهٔ اسپین‌آفی از آن فیلم گرفته‌اند و برت وی رویال بار دیگر نگارش فیلمنامه این پروژه را بر عهده خواهد داشت. وی علاوه بر نگارش فیلمنامه، کارگردان نسخهٔ اسپین‌آف نیز خواهد بود.

Easy A

منابع سایت وِرایتی تأکید داشته‌اند که نسخهٔ اسپین‌‌آف Easy A در دست ساخت است و برت وی رویال در حال نگارش فیلمنامه این پروژه است. پس از موفقیت فیلم Easy A، سازندگان برت وی رویال را برای ادامه ساخت فیلم دنبالهٔ آن انتخاب کردند که البته این اتفاق تا این لحظه نیفتاده است. گفتنی است کارگردانی نسخهٔ اسپین‌‌آف فیلم Easy A، اولین تجربهٔ کارگردانی برت وی رویال خواهد بود. زان دوین پس از فیلم Easy A، بار دیگر به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی در این پروژه حضور خواهد داشت.

منابع سایت وِرایتی بدین نکته نیز اشاره داشته‌اند که اتفاقات داستان نسخهٔ اسپین‌‌آف فیلم Easy A هم در همان دبیرستان قدیم رخ خواهد داد و تِم کلی داستان، شباهت زیادی به فیلم اصلی دارد. به‌احتمال فراوان دیگر شاهد نقش‌آفرینی اما استون در فیلم جدید نخواهیم بود و در این فیلم شخصیت‌های جدید معرفی خواهند شد.


منبع Variety
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده