نویسنده: رضا علمی
// پنجشنبه, ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۳

حضور الیزابت هارلی در فصل سوم سریال Runaways

الیزابت هارلی، بازیگر فیلم The Weight of Water، در فصل سوم سریال Runaways (فراری ها)، نقش شخصیت شرور مورگان لی فِی را ایفا خواهد کرد.

به‌نظر می‌رسد فصل سوم سریال کامیکی و ابرقهرمانی سریال Runaways (فراری‌ها) سرویس استریم هولو (Hulu) و بخش تلویزیونی مارول، داستانی مرموز و متفاوت داشته باشد که آن هم به‌دلیل حضور شخصیت منفی و شرورِ جادوگر مورگان لی فِی در کامیک‌های مارول است. الیزابت هارلی، بازیگر انگلیسی سینمای هالیوود، قرار است نقش این شخصیت شرور را در فصل سوم سریال Runaways ایفا کند.

اوایل فروردین ماه بود که شبکه Hulu و بخش تلویزیونی مارول از تمدید سریال Runaways برای فصل سوم خبر دادند و حدوداً یک ماه پیش این پروژه وارد مرحله تولید و ساخت شد.

طبق گزارش TV Line، الیزابت هارلی، به تیم بازیگران سریال Runaways پیوسته است و قرار است نقش جادوگر مورگان لی فِی را که در کامیک‌های مارول معرفی شده است در این سریال ایفا کند. هنوز اطلاعات زیادی در رابطه با این شخصیت منتشر نشده است، تنها می‌دانیم که وی در کامیک‌ها شخصیتی شرور داشت و البته دوستی بسیار نزدیکی با شخصیت‌های دکتر دووم (Doctor Doom)، اسپایدروومن (Spider-Woman) و کینگ آرتور (King Arthur) دارد.

از معروف‌ترین فیلم‌هایی که الیزابت هارلی در آن‌ها حضور داشته و به‌ایفای نقش پرداخته است، می‌توان به Bedazzled (مسحور)، Austin Powers: International Man of Mystery (آستین پاورز: مرد بین‌المللی رمز و راز)، Passenger 57 (مسافر ۵۷)، Samson and Delilah (سامسون و دلیله) اشاره داشت. 

Runaways

فصل دوم این سریال در آذر سال گذشته از سرویس استریم Hulu پخش شده بود. فصل سوم سریال Runaways قرار است در ۱۰ قسمت تولید شود که نسبت به فصل دوم این سریال که در ۱۳ قسمت تولید و منتشر شده بود، شاهد کاهش سه قسمتی فصل سوم هستیم. رنزی فلیز، گرگ سالکین، لیاراکا اوکانو، ویرجینیا گاردنر، آریلا بارر، آلگرا اکاستا، رایان سندز، آنجل پارکر، بریتنی ایشیباشی، جیمز یگاشی، کوین وایسمن، بریجید برنا، آنی ورشینگ، کیپ پاردیو، جیمز مارسترز و اور کارادین، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Runaways حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فصل دوم سریال Runaways ادامه داستان ۶ نوجوان با قدرت‌های مختلف را روایت می‌کرد که پس از کشف راز پدر و مادرهای شیطانی خود و قطع امید از آن‌ها، تصمیم به‌ترک خانه گرفتند و حال باید یاد بگیرند که به‌تنهایی زندگی کنند. علاوه بر اینکه آنان باید به‌دنبال غذا، جستجو برای پناهگاه و مراقبت از یکدیگر می‌بودند، این ۶ نوجوان باید یاد می‌گرفتند که چه چیزی خوب و چه چیزی بد است. در ادامه داستان آنان تصمیم گرفتند سازمان The Pride را برای همیشه نابود کنند، اما یک شخص نامشخص پیامی مرموز به جونا ارسال کرد. در همین حال تمرکز تمامی اعضای سازمان The Pride روی پیدا کردن و بازگرداندن فرزندان خود بود و جونا نیز برنامه خطرناک دیگری در ذهن داشت.

هنوز تاریخی برای انتشار فصل سوم سریال Runaways اعلام نشده است، اما انتظار می‌رود در اواخر سال ۲۰۱۹ یا در نیمه اول سال ۲۰۲۰، شاهد پخش فصل سوم این سریال از سرویس استریم Hulu باشیم.


منبع Comicbookmovie
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده