نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۱

نویسنده سریال Game of Thrones به سریال ارباب حلقه ها پیوست

برایان کاگمن، یکی از نویسندگان سریال Game of Thrones، پس از ترک این مجموعه به تیم ساخت سریال ارباب حلقه ها اضافه شد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، برایان کاگمن پس از ترک سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) و شبکه HBO حال به مجموعه محبوب دیگری اضافه شده است. طبق خبری که ورایتی منتشر کرده، او پس از توافق با آمازون به سریال The Lord of the Rings (ارباب حلقه‌ها) اضافه شده و او قرار است به‌عنوان نویسنده و تهیه کننده اجرایی در این سریال نقش داشته باشد. اگرچه نقش او هنوز در این سریال کاملا مشخص نیست، اما شواهد از این موضوع حکایت دارد که کاگمن قرار است به‌عنوان شورانر نیز در این سریال حضور داشته باشد و او نقش مهمی را در ساخت این اقتباس تلویزیونی خواهد داشت که آمازون تاکنون واکنشی رسمی به این خبر نداشته است. 

برایان کاگمن

کاگمن بیشتر برای نوشتن فیلمنامه ۱۱ قسمت سریال Game of Thrones شناخته می‌شود که به‌عنوان تهیه کننده اجرایی نیز در این پروژه حضور داشت و همچنین او یکی از پنج ایده برای ساخت اسپین آف براساس مجموعه بازی تاج و تخت را داده بود که ساخت این سریال در نهایت لغو شد تا او تصمیم به جدایی از شبکه HBO بگیرد. گفته می‌شود یک دهه پیش دیوید بنیاف و دی. بی. وایس که تجربه زیادی در تلویزیون نداشتند، کاگمن را برای کمک به ساخت سریال Game of Thrones استخدام کردند و از او به‌عنوان یکی از پایه‌های اصلی موفقیت سریال نام برده می‌شود. علاوه بر این، کاگمن وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم The Sword in the Stone (شمشیر در سنگ) را نیز بر عهده دارد.

ماه اسفند گذشته اطلاعات جدیدی از سریال ارباب حلقه ها منتشر شد که طبق آن، به نظر می‌رسد که اتفاقات سریال The Lord of the Rings قرار است در دوره دوم جریان داشته باشد. این سریال قرار است براساس دست‌نوشته‌های تالکین که تاکنون فاش نشده‌اند، ساخته شود و این سریال قرار است در ۵ فصل تولید شود که هزینه آن حدود یک میلیارد دلار خواهد بودجان دی. پین و پاتریک مک‌ کی، وظیفه نوشتن فیلمنامه سریال ارباب حلقه ها را بر عهده دارند.


منبع IGN
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده