نویسنده: رضا علمی
// سه شنبه, ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۴

شرکت Blumhouse تاریخ اکران فیلم مرد نامرئی را اعلام کرد

شرکت بلوم هاوس تاریخ اکران بازسازی فیلم The Invisible Man (مرد نامرئی) شرکت یونیورسال پیکچرز را اعلام کرد.

پروژهٔ جدید شرکت یونیورسال پیکچرز (Universal Pictures) و شرکت فیلمسازی بلوم هاوس (Blumhouse)، بازسازی فیلم The Invisible Man (مرد نامرئی) است و حال طبق اعلام رسمی شرکت بلوم هاوس، شرکت یونیورسال پیکچرز این فیلم را برای اکران در فصل زمستان سال جاری در نظر گرفته است. فیلم The Invisible Man در سال ۱۹۳۳ به کارگردانی جیمز ویل و با نقش‌آفرینی بازیگرانی همچون گلوریا استوارت، کلود رینس و هنری تراورز ساخته شد و روی پردهٔ سینما رفت. در آن سال The Invisible Man توانست در میان «دَه فیلم برتر» از نگاه روزنامه نیویورک تایمز قرار بگیرد و در سال ۱۹۳۴ در جشنواره فیلم ونیز از جیمز ویل بابت کارگردانی و ساخت این فیلم، «تقدیر ویژه» به عمل آمد.

طبق اعلام شرکت بلوم هاوس، فیلم The Invisible Man در تاریخ ۳ مارس ۲۰۲۰ (۱۳ اسفند ماه ۱۳۹۸)، روی پردهٔ سینما خواهد رفت. مراحل تولید و ساخت این فیلم از ماه جولای در شهر سیدنی کشور استرالیا آغاز شده است.

حال لی ونل که یکی از خالقان مجموعه فیلم Insidious (توطئه‌آمیز) است که کارگردانی فیلم Insidious: Chapter 3 (توطئه‌آمیز: قسمت ۳) از این مجموعه را نیز بر عهده داشته و سال پیش برای کارگردانی فیلم Upgrade (ارتقاء) مورد توجه استودیوهای هالیوودی قرار گرفت، قرار است وظیفه کارگردانی بازسازی فیلم The Invisible Man را بر عهده داشته باشد. با این‌ حال، در حال حاضر اطلاعات بیشتری از این فیلم در دسترس نیست و تنها می‌دانیم که یونیورسال پیکچرز قرار است با بلوم هاوس برای ساخت فیلم‌های جدید از دنیای هیولاهای کلاسیک همکاری کند؛ این فیلم شرکت یونیورسال پیکچرز برگرفته از رمان اچ. جی. ولز است.

فیلم مرد نامرئی در این تاریخ باید با رقیبی سرسخت رقابت کند؛ فیلم Godzilla vs Kong (گودزیلا علیه کونگ) پیش از این قرار بود در تاریخ ۲۲ می ۲۰۲۰ (۲ خرداد ماه ۱۳۹۹) اکران شود، اما این فیلم اکنون برای اکران در تاریخ ۱۳ مارس ۲۰۲۰ (۲۳ اسفند ماه ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است.

پیش از این اعلام شده بود که جانی دپ که پیش‌تر برای بازی در نقش مرد نامرئی در دنیای سینمایی Dark Universe (دارک یونیورس) قرارداد همکاری امضا کرده بود، دیگر قرار نیست در این فیلم حضور داشته باشد. اما حضور الیزابت ماس، بازیگر سریال The Handmaid's Tale (سرگذشت ندیمه) در این فیلم قطعی شده است. همچنین استورم رید، بازیگر نوجوان آمریکایی که برای بازی در فیلم‌هایی چون A Wrinkle in Time (چین‌خوردگی در زمان)، 12Years a Slave (دوازده سال بردگی) و When They  See Us (زمانی‌ که آن‌ها ما را می‌بینند) شناخته می‌شود نیز در این فیلم حضور دارد.


منبع Deadline
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده