نویسنده: رضا علمی
// جمعه, ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۷

اولین تصاویر و پوستر سریال Batwoman منتشر شد

اولین تصاویر و پوستر از سریال Batwoman شبکه CW که قرار است در سال جاری روی آنتن برود، منتشر شد.

ماه تیر سال گذشته بود که شبکه CW ساخت سریال Batwoman (بت وومن) را تأیید کرد و حال این شبکه اولین تصاویر و همچنین پوستر رسمی فصل ابتدایی این سریال کامیکی و ابرقهرمانی را منتشر کرده است. این سریال قرار است در سال ۲۰۱۹ پخش شود و این شخصیت برای اولین‌بار در کراس اور Elseworlds در دنیای سینمایی Arrowverse (اروورس) معرفی خواهد شد. مراحل تولید و ساخت سریال Batwoman به‌خوبی پیش‌ می‌رود و حال در خبری جدید، اولین تصاویر از این سریال منتشر شده که این تصاویر و همچنین پوستر این شخصیت را در پایین مشاهده می‌کنید:

Batwoman

روبی رز قرار است نقش کیت کین ملقب به بت‌ وومن را در سریال Batwoman بازی کند. گفتنی است حضور سه بازیگر دیگر برای بازی در نقش‌های کلیدی در قسمت پایلوت این سریال تأیید و اعلام شده است. طبق خبری که دِدلاین منتشر کرده بود، مگان تندی با سابقه بازی در سریال Teen Wolf (تین ولف)، کامروس جانسون با سابقه بازی در سریال Luke Cage (لوک کیج) و نیکول کانگ با سابقه بازی در سریال You (شما)، سه بازیگری هستند که به روبی رز در قسمت پایلوت سریال Batwoman اضافه‌ شده‌اند. تندی قرار است نقش شخصیتی به‌نام سوفی مور را بازی کند که این شخصیت سابقهٔ دوستی و ارتباط نزدیک با کیت کین در دنیای کامیک را داشته است. نقش او به مأمور امنیتی یک شرکت خصوصی توصیف شده که یکی از سرسخت‌ترین محافظان شهر گاتهام نیز است. سوفی با اینکه با نیش و کنایه صحبت می‌کند و طمع‌کار است، اما بخش روشن او توسط کین بیدار شده است. جانسون قرار است نقش شخصیتی به نام لوک فاکس را بازی کند که او در واقع پسر لوشیوس فاکس،‌ یکی از کسانی که به بتمن در طراحی و ساخت لباس و تجهیزات کمک می‌کند، است. لوک، بتمن را محافظ همه چیز در گاتهام می‌داند و برای او یک نماد بزرگ است و او همچنین متوجه می‌شود که شهر نیاز به یک قهرمان جدید دارد. او در دنیای کمیک به شخصیت بت وینگ نیز تبدیل شده بود. در نهایت کانگ قرار است نقش خواهر خوانده کیت را که مری همیلتون نام دارد در سریال Batwoman بازی کند. او شخصیتی پرهیجان، پرتحرک، پرحرف و یک عامل تأثیر گذار در شخصیت کیت است که در واقع به نظر می‌رسد نقطه مقابل او است، اما بیش از آنچه که مری فکرش را می‌کند به کیت شباهت دارد.

شخصیت بت وومن توسط باب کین، شلدون مولدوف و ادموند هامیلتون خلق و برای اولین‌بار در شماره ۲۳۳ کمیک Detective Comics معرفی شد که در سال ۱۹۵۶ عرضه شد

همچنین در گزارشی که چندی پیش سایت دِدلاین منتشر کرده بود، اعلام شد ریچل اسکارستن، بازیگر فیلم‌هایی چون Fifty Shades of Grey (پنجاه طیف خاکستری)، Molly's Game (بازی مالی) و Jack Brooks: Monster Slayer (جک بروکز: شکارچی هیولا) و همچنین مجموعه‌های تلویزیونی Flashpoint (فلش‌پوینت)، Beauty & the Beast (دیو و دلبر) و Reign (حکومت)، قرار است نقش شخصیت آلیس را که شخصیتی بسیار شرور است و رهبری گروهی با نام Wonderland Gang را که خود با الهام از داستان «آلیس در سرزمین عجایب» لوئیس کارول به وجود آورده است در دست دارد، بر عهده داشته باشد و دشمن اصلی بت‌وومن خواهد بود.

شخصیت بت وومن توسط باب کین، شلدون مولدوف و ادموند هامیلتون خلق و برای اولین‌بار در شماره ۲۳۳ کمیک Detective Comics معرفی شد که در سال ۱۹۵۶ عرضه شد. کرولاین درایز، نویسنده و تهیه کننده سریال The Vampire Diaries (خاطرات خون آشام) و سریال Smallville (اسملویل)، به‌عنوان شورانر، نویسنده و تهیه کننده اجرایی در سریال Batwoman حضور خواهد داشت. علاوه بر درایز، گرگ برلانتی، سارا شچتر و جف جانز نیز به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی در سریال Batwoman حضور دارند.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده