نویسنده: رضا علمی
// چهار شنبه, ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۵

مذاکرات اولیه رامی ملک جهت حضور در فیلم Little Things

رامی ملک مذاکرات اولیه خود را جهت حضور در فیلم Little Things (چیزهای کوچک) و همبازی شدن با دنزل واشنگتن، آغاز کرد.

طبق گزارشی که سایت وِرایتی منتشر و البته تأیید کرده است، رامی سعید ملک، هنرپیشه مصری-آمریکایی سینمای هالیوود، به احتمال فراوان در فیلم جنایی و تریلر Little Things (چیزهای کوچک) شرکت برادران وارنر (Warner Bros)، با هنرپیشهٔ محبوب و باسابقهٔ هالیوود، یعنی دنزل واشنگتن، همبازی خواهد شد. کارگردانی و نویسندگی این فیلم را جان لی هنکاک، کارگردان فیلم‌هایی چون The Blind Side (نقطهٔ کور) و The Highwaymen (دزدان سرگردنه)، بر عهده خواهد داشت.

داستان فیلم Little Things در مورد تلاش یک معاون کلانتر با نام دِکه و با نقش‌آفرینی دنزل واشنگتن است که قرار است با همکاری کارآگاهی با نام بکستر و با نقش‌آفرینی رامی ملک، یک قاتل سریالی بسیار باهوش و نیرنگ‌باز را در منطقه‌ٔ کرن کانتی ایالت کالیفرنیا، دستگیر کند. دِکه از هوش و ذکاوت بالایی برخوردار است و استعداد عجیبی در کار خود دارد، اما حال باید با بکستر جوان که مافوق او محسوب می‌شود و مشکلات روحی و روانی نیز دارد، کار کند و همین موضوع موی دماغ دِکه است. شخصیت دِکه گذشتهٔ تیره و تاری هم دارد که با آن‌ نیز دائم در حال کشمکش است.

Denzel-Washington

طبق برنامه قرار است مراحل فیلمبرداری Little Things، پس از اتمام مراحل تولید و فیلمبرداری فیلم جدید مجموعهٔ جیمز باند آغاز شود که در حال حاضر این فیلم در مرحله ساخت و فیلمبرداری قرار دارد و رامی ملک پس از فراغت از این پروژه، به پروژهٔ جدید شرکت برادران وارنر خواهد پیوست.

آخرین نقش‌آفرینی رامی ملک مربوط به فیلم درام، بیوگرافی و موزیکال شرکت فاکس قرن بیستم (20th Century Fox)، یعنی فیلم Bohemian Rhapsody (حماسه کولی) می‌شود. این فیلم با وجود آنکه نتوانست نقدهای خیلی مثبتی را دریافت کند، اما در گیشه عملکرد بسیار درخشانی داشت و همچنین در فصل جوایز نیز بسیار موفق بود. این فیلم نامزد دریافت ۵ جایزه اسکار شد که در نهایت توانست ۴ جایزه بهترین تدوین، بهترین میکس صدا، بهترین تدوین صدا و بهترین بازیگر نقش اول مرد برای رامی ملک را دریافت کند. در فیلم Bohemian Rhapsody، رامی ملک در نقش فردی مرکوری/فرخ بلسارا، ادم رائوف در نقش جوانی‌های فرخ بلسارا، لوسی بوینتون در نقش مری آستین، گوئیدیم لی در نقش برایان می، بن هاردی در نقش راجر تیلور، جوزف مازلو در نقش جان دیکن، آیدان گیلن در نقش جان رید، تام هولندر در نقش جیم بیچ، آلن لیچ در نقش پائول پرنتر، مایک مایرز در نقش ری فاستر، آرون مک‌کاسکر در نقش جیم هیوتن و درموت مورفی در نقش باب گلداف حضور داشتند و به ایفای نقش پرداختند. بودجه ساخت فیلم Bohemian Rhapsody تنها ۵۲ میلیون دلار بود، اما در گیشه فروش فوق‌العاده ۹۰۳ میلیون دلاری داشته است.


منبع Variety
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده