// دوشنبه, ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۰۶

تیزر آخرین قسمت سریال Game of Thrones پخش شد؛ بحث و گفت‌وگو راجع به قسمت پنج فصل هشتم

قسمت آخر سریال ۷۳ اپیزودی Game of Thrones، دوشنبه‌ی هفته‌ی بعدی پخش خواهد شد. پس چه زمانی بهتر از اکنون برای دیدن تیزر آن و گفت‌وگو راجع به قسمت هفتاد و دوم؟

(این خبر، بخش‌های زیادی از داستان سریال Game of Thrones، از ابتدا تا انتهای قسمت چهارم فصل هشتم آن را اسپویل می‌کند)

.

.

.

.

.

.

.

مدیریت کردن قصه‌ای بلند با این حجم از کاراکترهای خاکستری و تعریف‌شده و رساندن آن به اپیزودی تا این اندازه فشرده و پرشده از اتفاقات گوناگون، پروژه‌ی سختی بود که باید در آخرین اپیزود از Game of Thrones که توسط میگل ساپوچنیک کارگردانی شده است، در نقطه‌ی اوج خود ارائه می‌شد. اپیزودی که در آن دنریس به نهایت خشم و دیوانگی‌اش نسبت به دشمنان رسید، نبرد کوه با سندور کلیگین به یکی از دیوانه‌وارترین حالات ممکن اتفاق افتاد، وریس مطابق وعده‌ی ملیساندرا جان داد و یورون با رضایت از هدایت کردنِ شاه‌کش به سمت مرگ، با لبخند جان داد. اکنون اما شبکه‌ی HBO تیزر قسمت پایانی «بازی تاج و تخت» را نیز منتشر کرده است. تیزری باز هم بدون دیالوگ و البته کوتاه‌تر از همیشه که بینندگان قسمت پنجم فصل هشت، نیازی به توضیحات اضافه برای درک پایه و اساس آن ندارند.

دانلود ویدیو از آپارات

در این مطلب می‌توانید بدون ترس از لو دادن داستان، به صحبت درباره‌ی نظرات‌تان راجع به اتفاقات پیش‌آمده و رخدادهایی که در آینده‌ی نزدیک از راه می‌رسند، بپردازید

از سکانس‌پلان‌های مثال‌زدنی ساپوچنیک تا نحوه‌ی جمع‌بندی داستان سگ شکاری و آریا، خداحافظی احساسی تیریون از جیمی و آن فرم از جان دادنِ سرسی و عشق زندگی‌اش در تونل‌های Red Keep، همه و همه مواردی هستند که می‌توان درباره‌شان بحث کرد. هرچند که اکنون در ذهن طرفداران، یقینا صحبت‌های زیادی برای گفتن راجع به اپیزود پایانی و هشتاد دقیقه‌ای سریال نیز وجود دارد.

آخرین اپیزود از آخرین فصلِ Game of Thrones، راس ساعت ۰۵:۳۰ بامداد روز دوشنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ به وقت ایران، پخش خواهد شد.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده