نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۱

احتمال ساخت اسپین آف بعدی فیلم Fast and Furious با حضور شارلیز ترون

گفته می‌شود که یونیورسال پیکچرز در نظر دارد تا دومین اسپین آف فیلم Fast and Furious را با محوریت شارلیز ترون تولید و منتشر کند.‍

مجموعه فیلم Fast and Furious (سریع و خشمگین)، یکی از محبوب‌ترین مجموعه‌های سینمای جهان در طول چند سال گذشته بوده و حال دنیای آن در حال گسترش است و اولین فیلم فرعی این مجموعه اکشن قرار است در تابستان امسال اکران شود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، به نظر می‌رسد که دومین اسپین آف مجموعه سریع و خشن نیز مشخص شده است. طبق خبری که هالیوود ریپورتر منتشر کرده، یونیورسال پیکچرز در حال برنامه‌ریزی برای ساخت یک اسپین‌آف جدید از مجموعه فیلم Fast and Furious با محوریت شخصیت زن است که حال طبق اطلاعات جدید، این اسپین‌آف قرار است براساس شخصیت سایفر با بازی شارلیز ترون، ساخته شود. شخصیت سایفر برای اولین‌بار در فیلم The Fate of the Furious (سرنوشت خشمگین) معرفی شد که در واقع شخصیت شرور و منفی اصلی این فیلم بود.

فیلم Fast and Furious Presents: Hobbs and Shaw (سریع و خشمگین تقدیم می‌کند: هابز و شاو)، اولین فیلم فرعی مجموعه سریع و خشن است که این فیلم برای اکران در تاریخ ۲ آگوست ۲۰۱۹ (۱۱ مرداد ۱۳۹۸) برنامه ریزی شده است. مجموعه سریع و خشن با سرعت در حال گسترش است و به نظر می‌رسد که هدف یونیورسال در نهایت خلق یک مجموعه مانند دنیای سینمایی مارول خواهد بود. پیش از این نیز خبری منتشر شده بود مبنی بر اینکه چندین فیلم اسپین آف از مجموعه Fast and Furious در حال بررسی و توسعه هستند که یکی از این پروژه‌ها با محوریت شخصیت زن بود که حال اطلاعاتی از آن منتشر شده است. با این حال، اکنون اطلاعات بیشتری از جمله کارگردان، نویسندگان پروژه، دیگر بازیگران و تاریخ اکران از دومین اسپین‌آف احتمالی فیلم Fast and Furious منتشر نشده است و باید منتظر خبرهای بیشتری در آینده نزدیک باشیم.

علاوه بر فیلم‌های فرعی، فیلم Fast and Furious 9 (سریع و خشمگین 9) و فیلم Fast and Furious 10 (سریع و خشن ۱۰)، از مجموعه اصلی سریع و خشن، به ترتیب برای اکران در تاریخ ۲۲ می ۲۰۲۰ (۲ خرداد ۱۳۹۹) و در تاریخ ۲ آوریل ۲۰۲۱ (۱۳ فروردین ۱۴۰۰) برنامه ریزی شده‌اند.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده