نویسنده: رضا علمی
// چهار شنبه, ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۹

سریال What We Do in the Shadows برای فصل دوم تمدید شد

شبکه FX به‌صورت رسمی ساخت فصل دوم سریال کمدی What We Do in the Shadows (آنچه در سایه‌ها انجام می‌دهیم) را تأیید و اعلام کرد.

طبق گزارش سایت هالیوود ریپورتر (THR)، شبکه FX به‌صورت رسمی ساخت فصل دوم سریال کمدی What We Do in the Shadows (آنچه در سایه‌ها انجام می‌دهیم) را تأیید و اعلام کرد و صحت این موضوع از سوی سایت هالیوود ریپورتر نیز تأیید شده است. انتظار می‌رود فصل دوم سریال کمدی What We Do in the Shadows در سال ۲۰۲۰ روی آنتن شبکه FX برود.

نیک گراد، مدیر تولید محتوا شبکه FX در رابطه با تمدید سریال What We Do in the Shadows برای فصل دوم، چنین گفت:

جامین کلمنت، تایکا وایتیتی (شورارنر) و پاول سیمونز کار خود را به‌خوبی انجام دادند و در واقع انتظارات را از ادامهٔ این سریال بالا بردند و از فیلمی کالت، مجموعه‌ای تلویزیونی عالی ساختند و طرفداران قدیمی و جدید را پای تلویزیون نشاندند. ما همچنین می‌خواهیم از دیگر عوامل خلاق تولید مجموعهٔ تلویزیونی What We Do in the Shadows تشکر کنیم؛ از اشخاصی چون اسکات رادین، گارت باش و اِلی باش و تیم بازیگری و عوامل سازنده که چنین محتوای اورجینال و سرگرم‌کننده‌ای را ساختند و باید بگویم به دنبال ساخت فصل دوم این مجموعه هستیم.

فیلم What We Do in the Shadows به کارگردانی و نویسندگی تایکا وایتیتی و جامین کلمنت در سال ۲۰۱۴ روی پرده‌ٔ سینما رفت و با واکنش مثبت منتقدان مواجه شد. در این فیلم شاهد نقش آفرینی بازیگرانی چون تایکا وایتیتی، جامین کلمنت، ریس داربی، جاناتان برو، کوری گونزالس-مکیوئر و استو رادرفورد نیز بودیم. فیلم What We Do in the Shadows داستان گروهی از خون‌آشام‌ها را در ولینگتون روایت می‌کند، اما در نسخه سریال ما داستان گروهی از خون‌آشام‌ها را در شهر نیویورک مشاهده می‌کنیم. کیوان نواک، مت بری، ناتیسیا دمتریو، هاروی گیلان، داگ جونز، بینی فلدستاین و جک مک‌دورمن، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال What We Do In The Shadows حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فصل اول سریال What We Do in the Shadows، چهارشنبه هر هفته روی آنتن شبکه FX می‌رود و آخرین قسمت فصل ابتدایی در تاریخ ۲۹ مه (۸ خرداد ماه) روی آنتن خواهد رفت.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده