// دوشنبه, ۱۶ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۲۳:۲۵

شبکه آمازون اعلام کرد که جسیکا راث، بازیگر فیلم Happy Death Day، به جمع بازیگران سریال Utopia اضافه شده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شبکه آمازون پرایم حضور بازیگر دیگری را در سریال Utopia (آرمان‌شهر) تایید و اعلام کرده است. طبق خبری که ددلاین منتشر کرده، جسیکا راث، بازیگر فیلم‌ Happy Death Day (روز مرگت مبارک)، جدیدترین بازیگری است که به جمع بازیگران این اثر اکشن، درام و مرموز اضافه شده و قرار است در چند قسمت آن به ایفای نقش بپردازد. راث نقش شخصیتی به نام سامانتا را در سریال Utopia را بر عهده دارد. این شخصیت، به شخصیتی بسیار آرمانگرا، بسیار تیز و باهوش که رهبر بودن در بخشی از طبیعت او است، توصیف شده است. سامانتا صادقانه اعتقاد دارد که تغییر جهان از طریق عمل و صحبت‌ در مورد پیشرفت است. او می‌تواند هر کتاب کامیک در مورد رمان گرافیکی Utopia را مطالعه کند و او در حال انجام ماموریتی برای کشف اسرار خود است.

علاوه بر راث، ساشا لین، جان کیوسک، رین ویلسون، دن برد، کوری مایکل اسمیت، دسمین بورخس، کریستوفر دنهام و فرح مک‌کنزی، دیگر بازیگرانی هستند که در سریال Utopia حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. سریال Utopia داستانی گروهی از مردم را دنبال می‌کند که در نسخه‌های گرافیکی کتاب‌های کامیک، متوجه پیام‌های رمزی و پیشگویی‌های مختلف می‌شوند. پس از جستجوی بیشتر، گروه ناشناخته‌ای شروع به شکار و نابود کردن تمامی افرادی می‌کند که به دنبال اسرار این کتاب‌های کامیک هستند. جیلین فلین، نویسندن رمان‌ها، فیلم‌ها و سریال‌هایی چون رمان و فیلم Gone Girl (دختر گم‌شده)، فیلم Widows (بیوه‌ها) و رمان و سریال Sharp Objects (چیزهای تیز)، وظیفه ساخت سریال Utopia را بر عهده دارد. او به‌عنوان شورانر، نویسنده فیلمنامه و تهیه کننده در این پروژه حضور خواهد داشت.

سریال Utopia قرار است در ۹ قسمت تولید و از شبکه آمازون منتشر شود. با این حال، هنوز تاریخی برای انتشار این سریال اعلام نشده است، اما انتظار می‌رود که در اواخر سال ۲۰۱۹ یا در سال ۲۰۲۰ شاهد انتشار آن باشیم. 


منبع Comingsoon

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده