نویسنده: رضا علمی
// سه شنبه, ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۵

حضور بازیگر فیلم Ant-Man در فیلم The Suicide Squad جیمز گان

دیوید دستمالچیان، بازیگر فیلم‌های The Dark Knight و Ant-Man، در فیلم The Suicide Squad (جوخه انتحار) جیمز گان، نقش شخصیتی شرور با نام Polka-Dot Man را ایفا خواهد کرد.

دیوید دستمالچیان، هنرپیشهٔ ارمنی‌تبار سینمای هالیوود که سابقهٔ حضور در فیلم‌ها و سریال‌های مختلفی را در کارنامه دارد، در فیلم The Suicide Squad (جوخه انتحار) جیمز گان، نقش شخصیتی شرور با نام Polka-Dot Man را ایفا خواهد  کرد.

فیلم The Suicide Squad به کارگردانی جیمز گان، کارگردان دو قسمت اول مجموعه Guardians of the Galaxy (نگهبانان کهکشان)، در دست ساخت است که او وظیفه نگارش فیلمنامه این فیلم را که گفته می‌شود تقریباً یک ریبوت است، نیز بر عهده دارد که قرار است مراحل فیلمبرداری و تولید این فیلم در طول سال جاری میلادی آغاز شود. در این فیلم بازیگرانی چون مارگو رابی در نقش هارلی کوئین، جای کورتنی در نقش کاپیتان بومرنگ، وایولا دیویس در نقش آماندا والر و جوئل کینامن در نقش ریک فلگ، حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. همچنین ادریس البا و جان سینا، دو بازیگر جدیدی هستند که به جمع بازیگران این فیلم اضافه شده‌اند، اما اطلاعاتی از نقش این دو بازیگر در دسترس نیست و تنها می‌دانیم که قرار است نقش شخصیت‌های جدیدی را در قسمت جدید فیلم The Suicide Squad بازی کنند.

David Dastmalchian

هنوز اطلاعاتی از داستان فیلم The Suicide Squad در دسترس نیست و تنها می‌دانیم احتمال حضور شخصیت‌های شروری چون Ratcatcher (رتکچر که توانایی کنترل موش‌ها را دارد)، Peacemaker (پیس‌میکر که برای برقراری صلح و آرامش دست به هرکاری، حتی قتل و کشتار می‌زند)، کینگ شارک (کوسه‌ای شبیه انسان) در این فیلم وجود دارد و حال نیز شخصیتی جدید با نام Polka-Dot Man (پولکا داتمن) معرفی شده است که چندان برای طرفداران شناخته‌شده نیست. این شخصیت اولین مرتبه در شمارهٔ ۳۰۰ مجموعهٔ Detective Comics که در سال ۱۹۶۲ منتشر شد، به طرفداران معرفی شد. شخصیت ابنر کریل، شیاد و البته دزدی خرده‌پا است که سعی می‌کند برای خود نامی دست‌وپا کند و دست به کارهای شرورانهٔ عجیبی می‌زند و لباس خاصی بر تن دارد. جیمز گان علاقهٔ خود را به شخصیت‌های کمتر معروف نشان داده است و شاید پولکا داتمن آخرین شخصیت شرور معرفی‌شده برای این فیلم نبوده و سورپرایزهای دیگری نیز در راه باشد.

بازیگر انتخاب‌شده برای ایفای نقش شخصیت پولکا داتمن، دیوید دستمالچیان است که وی در فیلم‌های معروفی چون Blade Runner 2049 (بلید رانر ۲۰۴۹)، Horsemen (مردان اسب‌سوار)، Ant-Man and the Wasp (مرد مورچه‌ای و وسپ)، Bird Box (جعبه پرنده) و The Dark Knight (شوالیهٔ تاریکی) حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته است. وی در ریبوت فیلم Dune (تل ماسه) دنیس ویلنو نیز حضور خواهد داشت و با توجه به همکاری این دو در فیلم‌های Prisoners (زندانیان) و Runner 2049 Blade، این سومین همکاری دستمالچیان با ویلنو خواهد بود.

فیلم The Suicide Squad برای اکران در تاریخ ۶ آگوست ۲۰۲۱ (۱۵ مرداد ماه ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است. گفتنی است فیلم The Suicide Squad به کارگردانی دیوید آیر در سال ۲۰۱۶ روی پرده‌ٔ سینما رفت و با وجود دریافت نقدهای متوسط و ضعیف، این فیلم موفق شد که بیش از ۷۴۶.۸ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده