// یکشنبه, ۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۱

مری الیزابت وینستد به فیلم اکشن جدید نتفلیکس با نام Kate پیوست

شبکه نتفلیکس از انتخاب مری الیزابت وینستد برای بازی در نقش اصلی فیلم اکشن جدید خود با نام Kate خبر داد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شبکه نت فلیکس از ساخت فیلم اکشن و دلهره آور جدید خود با نام Kate (کیت) خبر داده و بازیگر نقش اصلی آن انتخاب و معرفی شده است. طبق گفته منابع ورایتی، مری الیزابت وینستد پس از توافق با شبکه Netflix قرار است در این فیلم اکشن به ایفای نقش بپردازد. او در این فیلم نقش اصلی آن را بر عهده خواهد داشت.

وظیفه کارگردانی فیلم Kate بر عهده سدریک نیکولاس ترویان، کارگردان فیلم The Huntsman: Winter's War (شکارچی: جنگ زمستان) خواهد بود و عمر آلیم، نویسنده فیلم Extraction (استخراج)، وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده دارد. فیلم Kate داستان یک زن قاتل به نام کیت را دنبال می‌کند که متوجه می‌شود مسموم شده و تنها ۲۴ ساعت دیگر می‌تواند زندگی کند و پس از آن خواهد مرد. او باید ازطریق تعقیب و کشتن جنایتکاران در خیابان‌های توکیو قاتل خود را پیش از مرگش پیدا کند و به قتل برساند و از او انتقام بگیرد.

fargo

به نظر می‌رسد که فیلم‌برداری و تولید فیلم Kate در طول سال جاری میلادی آغاز خواهد شد. نتفلیکس در سال ۲۰۱۷ توانست حق ساخت این فیلم را به دست آورد و حال مراحل پیش تولید ساخت این پروژه را آغاز کرده است. بااین‌حال، هنوز تاریخی برای انتشار فیلم Kate اعلام نشده است و انتظار می‌رود به‌زودی حضور بازیگران بیشتری در این پروژه تایید و اعلام شود. مری الیزابت وینستد در طول سال‌های اخیر بیشتر برای بازی در فصل سوم سریال Fargo (فارگو)، فیلم‌ Scott Pilgrim vs. the World (اسکات پیلگریم دربرابر دنیا)، فیلم Ten Cloverfield Lane (شماره ۱۰ خیابان کلاورفیلد)، فیلم Smashed و فیلم The Thing (موجود)، شناخته شده است.

فیلم All About Nina، جدیدترین فیلم وینستد است که سال گذشته منتشر شد و او اخیرا در یک قسمت از سریال Love, Death & Robots (عشق، مرگ و ربات‌ها) نیز به ایفای نقش پرداخته است. فیلم Gemini Man (جمینی من) و فیلم The Parts You Lose، فیلم‌های بعدی وینستند هستند که قرار است در طول سال ۲۰۱۹ منتشر شوند و همچنین او نقش شخصیت هانترس را در فیلم Birds of Prey (پرندگان شکارچی) بازی کرده که این فیلم قرار است در سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۰ اکران شود. 


منبع Variety

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده