نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۲

گلن کلوز به ایمی آدامز در فیلم Hillbilly Elegy پیوست

شبکه نتفلیکس از اضافه شدن گلن کلوز به ایمی آدامز در فیلم Hillbilly Elegy به کارگردانی ران هاوارد خبر داده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شبکه نت فلیکس از حضور بازیگران جدیدی در فیلم Hillbilly Elegy (مرثیه هیل‌بیلی) خبر داده است. در ابتدا هالیوود ریپورتر از اضافه شدن گلن کلوز، بازیگر نامزد هفت جایزه اسکار، به‌جمع بازیگران این فیلم که اقتباسی از رمانی به‌نام Hillbilly Elegy: A Memoir of a Family and Culture in Crisis اثر جی‌دی ونس است، خبر داده است. کلوز قرار است نقش مادربزرگ خانواده را بازی کند. پیش از این، شبکه Netflix از اضافه شدن ایمی آدامز، بازیگر سریال Sharp Objects (چیزهای تیز)، به جمع بازیگران این فیلم خبر داده بود که او قرار است نقش مادر شخصیت اصلی این فیلم را بازی کند. ران هاوارد، کارگردان برنده دو جایزه اسکار، وظیفه کارگردانی این فیلم اقتباسی را بر عهده خواهد داشت. ونسا تیلور که برای نوشتن فیلمنامه فیلم The Shape of Water (شکل آب) نامزد دریافت جایزه اسکار شده بود، وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده دارد. 

گابریل باسو

ونس رمان Hillbilly را براساس خاطرات خود در طول دهه‌های مختلف زندگی‌اش نوشته که در آن به تجزیه و بررسی زندگی شخصی و وضعیت اجتماعی آمریکا پرداخته است. ونس که در طبقه کارگر رشد کرده و طعم فقر را نیز چشیده، در این رمان دوران کودکی و خانواده خود را بررسی کرده و به اعتیاد مادرش به مواد مخدر و چالش‌های اجتماعی و اقتصادی پرداخته است. مادربزرگ ونس بزرگ‌ترین حامی او بوده که باعث شد تا او تحصیل کند و از فقر و محدودیت‌های فرهنگی آن زمان خارج شود و فاصله بگیرد. پیش از این در سال ۱۹۹۴، کلوز در فیلم The Paper (مقاله) با هاوارد همکاری کرده بود و او اخیرا برای بازی در فیلم The Wife (همسر) برای هفتمین بار نامزد دریافت جایزه اسکار شد. علاوه بر کلوز، گابریل باسو، بازیگر فیلم Super 8 (سوپر ۸)، دیگر بازیگری است که به جمع بازیگران فیلم Hillbilly Elegy اضافه شده است. 

باسو قرار است نقش اصلی فیلم Hillbilly Elegy را بازی کند که جوان‌ترین عضو خانواده آپالاش (Appalachian) است و او قرار است داستان سه نسل از این خانواده را روایت کند که اکنون در دانشگاه ییل دانشجوی حقوق است و در ادامه مجبور می‌شود تا به زادگاهش بازگردد. فیلمبرداری و تولید فیلم Hillbilly Elegy احتمالا از اواخر سال جاری میلادی برای انتشار در سال ۲۰۲۰ از نتفلیکس آغاز خواهد شد.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده