نویسنده: رضا علمی
// شنبه, ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۲

مک کنزی دیویس به بازیگران فیلم Irresistible اضافه شد

مک کنزی دیویس، بازیگر فیلم Blade Runner 2049، و توفر گریس، بازیگر فیلم Ocean's Eleven، به لیست بازیگران فیلم Irresistible (وسوسه انگیز) جان استوارت، اضافه شدند.

مک‌کنزی دیویس، هنرپیشهٔ جوان کانادایی سینمای هالیوود، به تیم بازیگری فیلم Irresistible (وسوسه‌انگیز) جان استوارت ملحق شد. مک‌کنزی دیویس، با نقش‌آفرینی در فیلم Blade Runner 2049 (بلید رانر ۲۰۴۹) دنیس ویلنوو، نام خود را بر سر زبان‌ها انداخت و بعد از آن در فیلم Tully (تالی) نیز حضور داشت و با شارلیز ترون همبازی بود. از اولین فیلم‌های این بازیگر می‌توان به The F Word (حرف اف)، That Awkward Moment (آن لحظهٔ مزخرف)، Freaks of Nature (عجایب طبیعت)، The Martian (مریخی) و Always Shine (همیشه بدرخش)، اشاره کرد. همچنین توفر گریس، بازیگر فیلم‌هایی چون Ocean's Eleven (یازده یار اوشن) و Spider-Man 3 (اسپایدرمن ۳) نیز در فیلم جدید جان استوارت حضور خواهد داشت.

Mackenzie Davis

داستان فیلم کمدی سیاسی Irresistible، در مورد یک مشاور سیاسی دموکرات است که به سرهنگ بازنشسته نیرو دریایی کمک می‌کند تا شهردار شهر کوچک ویسکانسین شود. شرکت فیلمسازی پلن بی (Plan B) که متعلق به برد پیت است، این فیلم را با همکاری جان استوارت می‌سازد. مک‌کنزی دیویس در فیلم Irresistible، با بازیگران مطرحی چون استیو کارل، کریس کوپر و رز بایرن، همبازی خواهد بود.

مک‌کنزی در فیلم مورد انتظار Terminator: Dark Fate (ترمیناتور: سرنوشت تاریک) شرکت پارامونت پیکچرز (Paramount Pictures) نیز حضور دارد؛ آرنولد شوارزنگر در نقش ترمیناتور، لیندا همیلتون در نقش سارا کانر، مک‌کنزی دیویس در نقش گریس، گابریل لونا در نقش ترمیناتور، ناتالیا ریز در نقش دنی راموس، دیگو بونتا، تریستان اوجوا، انریکه آرسه و آلیسیا بوراچرو، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Terminator: Dark Fate، در کنار این بازیگر جوان حضور خواهند داشت. فیلم Terminator: Dark Fate برای اکران در تاریخ ۱ نوامبر ۲۰۱۹ (۱۰ آبان ماه ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است.

آخرین فیلمی که از توفر گریس روی پرده رفت، فیلم BlacKkKlansman (بلکککلنزمن) اسپایک لی بود و وی در این فیلم با بازیگرانی چون آدام درایور، جان دیوید واشنگتن و کوری هاکینز همبازی بود. این فیلم در نودویکمین دوره جوایز اسکار، در شش رشته نامزد شد و در نهایت اسپایک لی جایزه اسکار بهترین فیلمنامهٔ اقتباسی را از آن خود کرد.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده