نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۲

ساخت سریال انیمیشنی Monsters Inc رسما تایید شد؛ بازگشت صداپیشگان اصلی

سرانجام والت دیزنی و پیکسار رسما ساخت سریال انیمیشنی Monsters, Inc را تایید و اعلام کردند که صداپیشگان اصلی در این انیمیشن باز خواهند گشت.

 در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، ساخت سریال Monsters Inc (شرکت هیولاها) تایید و اولین اطلاعات رسمی آن منتشر شده است. سرویس استریم جدید دیزنی پلاس به دنبال رقابت با شبکه نت فلیکس (Netflix) ایجاد شده و کمپانی والت دیزنی به دنبال استفاده از تمامی پتانسیل‌های ممکن است. حال ساخت اسپین آف تلویزیونی انیمیشن Monsters Inc تایید و اعلام شد که این سریال قرار است در سال ۲۰۲۰ از Disney Plus منتشر شود. همچنین دیزنی و پیکسار رسما تایید کردند که جان گودمن برای صداپیشگی سالی و بیلی کریستال برای صداپیشگی مایک در این سریال باز خواهند گشت. علاوه بر گودمن و کریستال، جان راتزنبرگر در نقش یتی، جنیفر تیلی در نقش سلیا و باب پیترسون در نقش رز منشی، دیگر بازیگران انیمیشن اصلی هستند که برای صداپیشگی دوباره شخصیت‌های خود در سریال Monsters, Inc حضور دارند.

همچنین بن فلدمن در نقش تایلر تاسکمان، کلی مری ترن در نقش وال لیتل (دوست مادام العمر و محرمانه تایلر)، هنری وینکلر در نقش فریتز (رئیس بخش تایلر)، لوکاس نف در نقش دانکن (لوله کش فرصت طلب)، آلانا اوباک در نقش کاتر (پیرو قوانین)، استفن استانتون در نقش اسمیتی، نیدلمن (عضو بامزه تیم) و آیشا تایلر در نقش میلی تاسکمان (مادر تایلر)، از جمله بازیگران جدید انیمیشن Monsters, Inc هستند که برای صداپیشگی شخصیت‌های جدید به جمع صداپیشگان این انیمیشن سریالی اضافه شده‌اند. علاوه بر این، Monsters at Work (هیولاها در محل کار)، نام سریال انیمیشنی شرکت هیولاها خواهد بود. 

اتفاقات سریال Monsters at Work حدود ۶ ماه پس از اتفاقات انیمیشن اصلی جریان دارد که حال نیروگاه مرکزی شهر مانسترپلیس از خنده کودکان برای سوخت خود استفاده می‌کند. این سریال داستان تایلر تاسکمان را که یک مکانیک مشتاق و با استعداد در تیم Monsters, Inc. Facilities است، دنبال خواهد کرد که رویای او کار کردن در طبقه خنده در کنار سالی و مایک است. انیمیشن Monsters at Work با همکاری بخش تلویزیونی انیمیشن دیزنی و به تهیه کنندگی بابز گاناوی و فرل بارون ساخته و منتشر خواهد شد. کت گوود و راب گیبز وظیفه کارگردانی این انیمیشن سریالی را بر عهده دارند.

سرویس استریم دیزنی پلاس از پاییز امسال آغاز به کار خواهد کرد و تمرکز آن روی محتوای خانوادگی و دوستانه خواهد بود.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده