نویسنده: فریده صالحی
// یکشنبه, ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۱

سیدی سینک به بازیگران سه گانه Fear Street پیوست

اخیرا در طی گزارشی جدید اعلام شده که سیدی سینک، بازیگر سریال اتفاقات ناآشنا (Stranger Things) به جمع بازیگران سه‌گانه خیابان ترس (Fear Street) پیوسته است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، سیدی سینک قرار است در دومین قسمت مجموعه سه قسمتی Fear Street (خیابان ترس) ایفای نقش کند. سری فیلم خیابان ترس توسط شرکت قرن بیستم فاکس و همچنین چرنین اینترتینمنت (Chernin Entertainment) ساخته می‌شود و داستان آن براساس رمان‌های محبوب آر. ال. استاین است. از طرف دیگر هم لی ینیاک برای کارگردانی هر سه قسمت این مجموعه انتخاب شده است.

سابقا اعلام شده بود که کیانا مادیرا، اولیویا ولش، بنجامین فلورز جونیور، اشلی زاکرمن، فرد هچینگر، جولیا ریوالد و همچنین جرمی فورد در تیم بازیگری این مجموعه حضور دارند. سری رمان محبوب Fear Street برای اولین‌بار در سال ۱۹۸۹ منتشر شد. داستان این مجموعه در شهر خیالی و ساختگی‌ای به نام شیدی ساید در جریان است و حول محور یک سری نوجوان می‌چرخد. در این داستان‌ها، این نوجوانان باید با یک سری دشمن شرور و بدجنس و گاها ماوراء الطبیعی مبارزه کنند. این کتاب‌ها به قدری در سرتاسر دنیا محبوب و مشهور شدند که تا به امروز در حدود ۸۰ میلیون نسخه از آن‌ها به فروش رفته است.

شرکت چرنین اینترتینمنت تهیه کنندگی و تولید سری فیلم Fear Street را برعهده دارد و از طرف دیگر هم جیسون یانگ، از طرف شرکت قرن بیستم فاکس، ناظر این پروژه خواهد بود. شهرت سیدی سینک زمانی به اوج خود رسید که او به تیم بازیگران مجموعه فوق‌العاده محبوب و ماوراء طبیعی شبکه نتفلیکس یعنی سریال Stranger Things (اتفاقات ناآشنا) پیوست. او برای اولین‌بار در فصل سوم و در قالب شخصیت جولی در سریال اتفاقات ناآشنا ظاهر شد. علاوه‌بر این، سیدی سینک در فیلم The Glass Castle (قلعه شیشه‌ای) که توسط شرکت لاینزگیت (Lionsgate) ساخته شده بود، حضور داشت. او در این فیلم با بری لارسون همبازی شده بود. بعد از این پروژه‌ها هم سیدی سینک در فیلم Eli (الی) که اثر ترسناک جدید شبکه نت فلیکس محسوب می‌شود، ایفای نقش کرد.


منبع deadline
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده