نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۵

ایمی آدامز در فیلم Hillbilly Elegy به کارگردانی ران هاوارد به ایفای نقش می‌پردازد

ایمی آدامز پس از توافق با شبکه نتفلیکس در فیلم Hillbilly Elegy به کارگردانی ران هاوارد به ایفای نقش خواهد پرداخت.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، فیلم جدید ایمی آدامز مشخص شده است. ورایتی از منابع خود شنیده که ایمی آدامز که ۶ بار نامزد دریافت جایزه اسکار شده و تا به امروز موفق به دریافت این جایزه نشده، قرار است در فیلم جدید شبکه نت فلیکس که Hillbilly Elegy (مرثیه هیل بیلی) نام دارد، به ایفای نقش بپردازد. ران هاوارد، کارگردان برنده ۲ جایزه اسکار، وظیفه کارگردانی این فیلم اقتباسی را بر عهده خواهد داشت. ونسا تیلور که برای نوشتن فیلمنامه فیلم The Shape of Water (شکل آب) نامزد دریافت جایزه اسکار شده بود، وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده دارد. فیلم Hillbilly Elegy اقتباسی از رمانی به همین نام اثر جی دی ونس است. طبق رمان ونس، رمان Hillbilly Elegy به جستجوی نسخه به روز شده رویای آمریکایی خواهد پرداخت و داستان سه نسل از خانواده آپالاش (Appalachian) از زبان جوان‌ترین عضو خانواده گفته خواهد شد که در دانشگاه ییل دانشجوی حقوق است و در ادامه مجبور می‌شود تا به زادگاهش بازگردد.

 Ron Howard

کمپانی Imagine در سال ۲۰۱۷ حق ساخت اقتباس سینمایی رمان Hillbilly Elegy را به دست آورده بود و حال شبکه Netflix حق انتشار این فیلم را دریافت کرده است. شبکه نتفلیکس در ماه ژانویه ۲۰۱۹ (دی گذشته) با پیشنهاد بودجه ساخت ۴۵ میلیون دلاری توانست برنده رقابت دریافت حق انتشار فیلم Hillbilly Elegy شود. آدامز در سال ۲۰۱۸ در ابتدا در سریال Sharp Objects (چیزهای تیز) که به شبکه HBO تعلق داشت و نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب نیز شده بود، به ایفای نقش پرداخت و سپس شاهد حضور او در فیلم Vice (معاون) بودیم که برای بازی در این فیلم بار دیگر نامزد دریافت جایزه اسکار شد، اما بار دیگر نتوانست به این جایزه دست پیدا کند. فیلم The Woman in the Window (زنی در پشت پنجره) به کارگردانی جو رایت و با بازی جولیان مور، وایت راسل و گری اولدمن، فیلم بعدی آدامز خواهد بود که قرار است در پاییز امسال اکران شود. 

در حال حاضر فیلم Hillbilly Elegy مراحل پیش از تولید خود را سپری می‌کند و نتفلیکس هنوز تاریخی برای انتشار این فیلم در نظر نگرفته است.


منبع Variety
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده