نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۱۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۹

فیلم Avengers: Endgame رکورد پیش فروش بلیت‌های فندنگو را شکست

فیلم Avengers: Endgame توانست تنها در چند ساعت رکورد پیش فروش بلیت‌های گروه فندنگو را بشکند.

روز گذشته بود که مارول استودیو تریلر کوتاه و جدیدی از فیلم Avengers: Endgame (اونجرز: پایان بازی) را منتشر و اعلام کرد که پیش‌فروش بلیت‌های این فیلم رسما آغاز شده است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، این فیلم یک رکوردشکنی تاریخی در پیش فروش بلیت ثبت کرده است. وب‌سایت فندنگو که بزرگترین گروه فروش بلیت است و حتی روز گذشته برای دقایقی به‌خاطر هجوم مردم دچار مشکل شده بود، اعلام کرد که قسمت چهارم فیلم Avengers (اونجرز) تنها در ۶ ساعت توانست رکورد پیش فروش بلیت در اولین روز را بشکند. در واقع این فیلم تنها ۶ ساعت زمان نیاز داشت تا نه تنها از تمامی فیلم‌های دنیای سینمایی مارول پیش فروش بهتری را در اولین روز آغاز آن تجربه کند، بلکه توانست رکورد پیش فروش در اولین روز این وب‌سایت را که در اختیار فیلم Star Wars: The Force Awakens (جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد) نیز بوده است، بشکند و به نام خود ثبت کند.

Avengers: Endgame

اگرچه فندنگو آمار دقیقی از میزان پیش فروش بلیت فیلم Avengers: Endgame را اعلام نکرده است، اما این فیلم تنها در ۶ ساعت توانسته بیش از فیلم‌هایی چون فیلم The Force Awakens محصول سال ۲۰۱۵، فیلم Star Wars: The Last Jedi (جنگ ستارگان: آخرین جدای) محصول سال ۲۰۱۷، فیلم Rogue One: A Star Wars Story (روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان) محصول سال ۲۰۱۶ و فیلم Avengers: Infinity War (اونجرز: جنگ بی نهایت) محصول سال ۲۰۱۸، عملکرد بسیار بهتری را تجربه کند تا از هم‌اکنون صحبت‌های رکوردشکنی این فیلم در افتتاحیه آمریکای شمالی و جهانی آغاز شود. همچنین نظرسنجی از طرفداران انجام شده که ۹۸ درصد از طرفداران گفته‌اند که کلیف هنگر فیلم Avengers: Infinity War دلیل اصلی آن‌ها برای خرید بلیت‌های فیلم Endgame بوده و ۸۶ درصد نیز گفته‌اند که مشتاق هستند تا ببینند که کاپیتان مارول قرار است چه نقشی را در اتفاقات این فیلم داشته باشد.

همچنین طبق گزارش هالیوود ریپورتر، گفته می‌شود که فیلم Avengers: Endgame توانسته رکورد پیش فروش بلیت‌های AMC را نیز بشکند که هنوز آمار قطعی در دسترس نیست. AMC گفته است که استقبال مردم از پیش فروش بلیت‌های این فیلم ۵۰ درصد بیشتر از فیلم The Force Awakens بوده است. فیلم Endgame نه تنها بهترین فروش در یک روز تاریخ سینما را تجربه کرده، بلکه در ۱۹ سال گذشته و خارج از تعطیلات کریسمس نیز چنین استقبالی بی سابقه توصیف شده است. همچنین این فیلم در ۱۲ کشور مختلف نیز رکورد پیش فروش بلیت را شکسته است. علاوه بر این، پوسترهای جدیدی از شخصیت‌های فیلم Avengers: Endgame نیز منتشر شده است که تمرکز آن روی شخصیت‌های اصلی این فیلم به جز شخصیت تانوس است. شما در ادامه می‌توانید این ۱۲ پوستر را مشاهده کنید:

فیلم Avengers: Endgame به کارگردانی برادران روسو، برای اکران در تاریخ ۲۶ آوریل ۲۰۱۹ (۶ اردیبهشت ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است. 


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده