نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۱

ویلیام سدلر در فیلم Bill and Ted 3 باز خواهد گشت

ویلیام سدلر، بازیگر نقش مرگ در فیلم Bill & Ted's Bogus Journey، قرار است برای نقش آفرینی دوباره در فیلم Bill and Ted 3 بازگردد.

سرانجام کمپانی اوریون پیکچرز مراحل ساخت فیلم Bill and Ted Face the Music (بیل و تد با موسیقی مواجه می‎شوند) را تایید و اعلام کرد که مراحل فیلمبرداری و تولید این فیلم از تابستان امسال آغاز خواهد شد. کیانو ریوز قرار است بار دیگر نقش تد لوگان و الکس وینتر قرار است بار دیگر نقش بیل پرستون را در قسمت سوم فیلم Bill and Ted (بیل و تد) بازی کنند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بازگشت بازیگر دیگری در این فیلم تایید و اعلام شده است. صحنه رسمی توییتر فیلم بیل و تد با انتشار توییتی اعلام کرد که ویلیام سدلر برای نقش آفرینی دوباره در نقش شخصیت مرگ در فیلم Bill and Ted 3 (بیل و تد ۳) باز خواهد گشت. پیش از این در فیلم Bill & Ted's Bogus Journey (سفر ساختگی بیل و تد) که در سال ۱۹۹۱ اکران شد، شاهد حضور شخصیت مرگ با بازی ویلیام سدلر بودیم.

در فیلم Bill & Ted’s Bogus Journey، بیل و تد توسط کلون‌های رباتی که در واقع خودشان هستند، کشته شده‌اند و حال باید با دروگر مرگ (Grim Reaper) برای بازگشت به زندگی و شکست دادن کلون‌ها، بازی کنند. این دو در نهایت مرگ را شکست می‌دهند و با کمک او کلون‌های رباتی و چاک د نومولوس، خالق این کلون‌ها، را شکست دادند. با این حال، در حال حاضر اطلاعاتی از داستان و اتفاقات فیلم Bill and Ted 3 در دسترس نیست. اد سلیمان و کریس ماتسون، خالقان اصلی مجموعه و نویسندگان فیلم Bill and Ted، وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Bill and Ted Face the Music را بر عهده خواهند داشت. همچنین کارگردانی این فیلم بر عهده دین پریسوت، کارگردان فیلم Galaxy Quest (ماجراجویی کهکشانی)، خواهد بود. 

فیلم Bill and Ted Face the Music برای اکران در تاریخ ۲۱ آگوست ۲۰۲۰ (۳۱ مرداد ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده