نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۵

تایید حضور شخصیت جریکو در فصل دوم سریال Titans و معرفی بازیگر این شخصیت

شبکه دی سی یونیورس از حضور شخصیت جریکو، پسر دث استروک در فصل دوم سریال Titans خبر داد و بازیگر این شخصیت را نیز معرفی کرد.

اواخر سال گذشته بود که حضور شخصیت دث استروک (Deathstroke) در فصل دوم سریال Titans (تایتان‌ها)  رسما تایید و اعلام شد. همچنین اسای مورالس، بازیگر فصل اول سریال Ozark (اوزارک)، نیز قرار است نقش شخصیت اسلید ویلسون ملقب به دث استروک را در فصل دوم این سریال بازی کند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، حضور پسر این شخصیت محبوب دنیای کمیک دی سی (DC) در فصل دوم سریال Titans نیز تایید و اعلام شده است. شبکه دی سی یونیورس (DC Universe) با انتشار توییتی در توییتر رسمی سریال رسما حضور این شخصیت را در فصل دوم این سریال تایید و اعلام کرد که چلا من قرار است نقش شخصیت جوزف ویلسون ملقب به جریکو (Jericho) را در فصل دوم این سریال از مجموعه DC بازی کند. طبق توصیف منتشر شده از شخصیت جریکو در فصل دوم سریال Titans:

پس از اینکه اسلید ویلسون، پدرش نتوانست مانع تروریست‌ها برای قطع کردن تارهای صوتی پسرش شود و در آن شکست خورد، جریکو دارای توانایی منحصر به فردی شد که در آن تنها یک تماس چشم می‌توانست با هرکسی ارتباط برقرار کند. با این حال، او هنوز به طور طبیعی خود را به عنوان یک تایتان قدرتمند اثبات نکرده است.

چلا من

چلا من که بیشتر برای کانال یوتیوب خود شناخته می‌شود، یک مرد ناشنوای چینی است و این اولین نقش او در یک سریال یا فیلم است. علاوه بر این، انتظار می‌رود که رز ویلسون، دختر اسلید ویلسون که با نام روجر (Ravager) نیز شناخته می‌شود، در فصل دوم سریال Titans نیز حضور داشته باشد که قابل انتظار است در آینده نزدیک بازیگر این شخصیت نیز معرفی شود. علاوه بر مورالس و من، جاشوا اورپن دیگر بازیگر جدید فصل دوم سریال Titans است که او قرار است نقش کانر کنت ملقب به سوپربوی را بازی کند. علاوه بر این سه بازیگر، برنتون توایتز در نقش دیک گریسون، آنا دیوپ در نقش استارفایر، تیگان کرافت در نقش ریون،آلن ریچسون در نقش هاوک، مینکا کلی در نقش داو، رایان پاتر در نقش بیست بوی، کران والترز در نقش جیسون تاد (رابین)، کانر لزلی در نقش واندر گرل، ریچل نیکولز در نقش آنجلا آزاراث و سیموس دور در نقش ترایگان، دیگر بازیگرانی هستند که انتظار می‌رود در فصل دوم سریال Titans بازگردند.


منبع Comicbookmovie
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده