نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۵

فلورنس پیو به اسکارلت جوهانسون در فیلم بلک ویدو پیوست

فلورنس پیو در حال انجام مذاکرات نهایی با مارول برای حضور و بازی در یک نقش مهم در فیلم Black Widow با بازی اسکارلت جوهانسون است.

سرانجام مارول استودیو در حال ساخت فیلم Black Widow (بلک ویدو) است که اطلاعات زیادی از این فیلم در دسترس نیست و تنها می‌دانیم که اتفاقات این فیلم قرار است پیش از اتفاقات فیلم Iron Man 2 (آیرون من ۲) جریان داشته باشد و همچنین اسکارلت جوهانسون قرار است بار دیگر نقش ناتاشا رومانوف را در این فیلم بازی کند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، حضور بازیگر دیگری در این فیلم مشخص و اعلام شده است. وب‌سایت ورایتی خبری منتشر کرده که طبق آن، منابع نزدیک به مارول استودیو گفته‌اند که این کمپانی در حال انجام مذاکرات نهایی با فلورنس پیو برای بازی در فیلم Black Widow است. او در این فیلم قرار است به اسکارلت جوهانسون بپیوندد و اگرچه اطلاعات زیادی از نقش او در حال حاضر در دسترس نیست، اما پیو پس از جوهانسون دومین بازیگر اصلی زن فیلم بلک ویدو خواهد بود.

Black Widow

ورایتی در ادامه اضافه کرد که از پاییز ۲۰۱۸ مارول چندین کاندیدا را برای بازی در این نقش پیش از انتخاب پیو بررسی کرده بود که در نهایت فلورنس پیو که گزینه محبوب این کمپانی هم بود، برای بازی در این نقش انتخاب شد. گفته می‌شود که موفقیت و نقدهای مثبت فیلم Fighting With My Family (مبارزه با خانواده من) که پیو در آن به ایفای نقش پرداخته، نقش مهمی را در این انتخاب داشته است. هالیوود ریپورتر نیز می‌گوید که پیو قرار است نقش یک جاسوس در سطح رومانوف را بازی کند که به نظر می‌رسد از نظر اخلاقی در نقطه مقابل او خواهد بود. طرفداران دنیای سینمایی مارول از هم‌اکنون اعتقاد دارند که او قرار است نقش یلنا بلووا را در فیلم Black Widow بازی کند که دومین بلک ویدو دنیای کامیک است. 

با این حال، فیلم فیلم Black Widow مراحل اولیه توسعه خود را سپری می‌کند و سرنوشت این شخصیت پس از حوادث فیلم Avengers: Endgame (اونجرز: پایان بازی) نیز مشخص نیست، اما با توجه به اطلاعات فاش شده، به نظر می‌رسد که این فیلم نیز قرار است یک فیلم پیش درآمد در دنیای سینمایی مارول باشد که بخشی از فاز چهارم دنیای سینمایی مارول خواهد بود که احتمالا در سال ۲۰۲۰ به روی پرده‌های سینما خواهد رفت. کیت شورتلند، کارگردان فیلم Somersault (پشتک)، کارگردانی فیلم بلک ویدو را بر عهده خواهد داشتجک شفر و ند بنسون نیز وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده دارند. 


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده