نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۱

بازیگر نقش دث استروک در فصل دوم سریال Titans مشخص شد

سرانجام شایعات تایید شدند و دی سی یونیورس بازیگر نقش دث استروک در فصل دوم سریال Titans را انتخاب و معرفی کرد.

مدتی بود که شایعاتی مبنی بر حضور شخصیت دث استروک (Deathstroke) در فصل دوم سریال Titans (تایتان‌ها) شنیده می‌شد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، این شایعات تایید شده‌اند و بازیگر نقش این ابر شرور محبوب دنیای کمیک دی سی (DC) در این سریال مشخص و معرفی شده است. طبق خبری که ددلاین منتشر کرده، اسای مورالس، بازیگر فصل اول سریال Ozark (اوزارک) و سریال How to Get Away with Murder (چگونه از مجازات قتل فرار کنیم)، به جمع بازیگران فصل دوم سریال Titans اضافه شده و قرار است نقش شخصیت اسلید ویلسون ملقب به دث استروک را بازی کند. دث استروک شخصیت شرور فصل دوم این سریال خواهد بود که در حال حاضر قرار است در چند قسمت فصل دوم سریال تایتان‌ها حضور داشته باشد که احتمالا در ادامه نقش پر رنگ‌تری را دریافت می‌کند.

اسای مورالس

شخصیت اسلید ویلسون که بیشتر با نام دث‌استروک شناخته می‌شود، توسط مارو وولفمن و جرج پرز خلق و برای اولین‌بار در شماره دوم کامیک The New Teen Titans (تایتان‌های نوجوان جدید) که در دسامبر ۱۹۸۰ منتشر شد، شاهد حضور این شخصیت در دنیای کامیک DC بودیم. پیش از این در انیمیشن Teen Titans (تایتان‌های نوجوان) شاهد حضور این شخصیت بودیم که ران پرلمن صداپیشگی شخصیت اسلید را بر عهده داشت. شخصیت دث استروک در انیمیشن Teen Titans GO! to the Movies (تایتان‌های نوجوان به سینما می‌آیند!) نیز حضور داشت که ویل آرنت صداپیشگی این شخصیت را در این انیمیشن سینمایی بر عهده داشته است. در فیلم Justice League (لیگ عدالت) شاهد حضور کوتاه و معرفی شخصیت با بازی جو منگنیلو بودیم که قرار بود این شخصیت در فیلم مستقلش و فیلم مستقل بتمن نیز حضور داشته باشد که در حال حاضر بازگشت در دنیای سینمایی DC مشخص نیست. علاوه بر این، مانو بنت در سریال Arrow (کماندار) نیز نقش دث استروک را بازی کرده است.

مدتی پیش نیز جاشوا اورپن به جمع بازیگران فصل دوم سریال Titans اضافه شد و او قرار است نقش کانر کنت ملقب به سوپربوی (Superboy) را بازی کند. علاوه بر اورپن و مورالس، برنتون توایتز در نقش دیک گریسون (رابین)، آنا دیوپ در نقش استارفایر، تیگان کرافت در نقش ریون،آلن ریچسون در نقش هاوک، مینکا کلی در نقش داو، رایان پاتر در نقش بیست بوی (Beast Boy)، کران والترز در نقش جیسون تاد (رابین)، کانر لزلی در نقش واندر گرل، ریچل نیکولز در نقش آنجلا آزاراث و سیموس دور در نقش ترایگان (Trigon)، دیگر بازیگرانی هستند که انتظار می‌رود در فصل دوم سریال Titans بازگردند. مانند فصل اول، گرگ واکر وظیفه ساخت فصل دوم این سریال که از شبکه دی سی یونیورس (DC Universe) منتشر می‌شود، را بر عهده خواهد داشت. 


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده