نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۵

دوره اتفاقات سریال The Lord of the Rings مشخص شد

شبکه آمازون با انتشار تصویر جدیدی از نقشه سرزمین میانه، زمان و دوره اتفاقات سریال The Lord of the Rings را رسما تایید و اعلام کرد.

همانطور که می‌دانیم، آمازون در حال ساخت سریال The Lord of the Rings (ارباب حلقه‌ها) است و این سریال قرار است براساس دست‌نوشته‌های تالکین که تاکنون فاش نشده‌اند، ساخته شود و این سریال قرار است در ۵ فصل تولید شود که هزینه آن حدود یک میلیارد دلار خواهد بودجان دی. پین و پاتریک مک‌ کی، وظیفه نوشتن فیلمنامه سریال ارباب حلقه ها را بر عهده دارند و ماه گذشته یک نقشه از سرزمین میانه منتشر شد. حال طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات جدیدی از این سریال مورد انتظار منتشر شده است. آمازون در ابتدا با انتشار پستی در توییتر رسمی سریال از نقشه جدید سریال The Lord of the Rings پرده برداشت که حاوی اطلاعات جدیدی بود. با کمی دقت در این مپ متوجه جزیره نومه نور می‌شوید که هزاران سال پیش از شروع اتفاقات ارباب حلقه‌ها، نابود شده بود. اما این تنها توییت منتشر شده نبود و در ادامه آن توییت دیگری منتشر شد که در آن به "دوره دوم خوش آمدید" نوشته شده بود. شما در ادامه می‌توانید تصویر این نقشه را مشاهده کنید:

The Lord of the Rings

در دنیای افسانه‌ای جی. آر. آر. تالکین، دوره دوم به مدت ۳۴۴۱ سال طول کشید و پایان آن با سقوط سائرون توسط آخرین اتحاد الف‌ها و انسان‌‌ها همراه بود که بخشی از این نبرد حماسی را در ابتدای فیلم The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (ارباب حلقه‌ها: یاران حلقه) به کارگردانی پیتر جکسون مشاهده کرده بودیم که اتفاقات این فیلم در دوره سوم جریان داشت. پیش از این آمازون تایید کرده بود که اتفاقات این سریال قرار است پیش از اتفاقات سه گانه‌ این فیلم و رمان جریان داشته باشد و حال به نظر می‌رسد که نویسندگان به دوره بسیار قدیمی‌تر از سرزمین میانه وارد شده‌اند.

اطلاعات بیشتری از سریال The Lord of the Rings در دسترس نیست و در حال حاضر اطلاعاتی از زمان انتشار، بازیگران یا حتی نام رسمی آن منتشر نشده است.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده