نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۴۹

Green Book برنده جایزه بهترین فیلم اسکار 2019 شد

سرانجام اسکار 2019 برنده بهترین فیلم خود را شناخت و فیلم Green Book توانست با شکست رقیبانش جایزه اسکار بهترین فیلم اسکار 2019 را دریافت کند.

از ساعاتی پیش نود و یکمین دوره جوایز اسکار یا همان اسکار 2019 کار خود را آغاز کرده که مراسم امسال بدون مجری و متفاوت با سال‌های گذشته در حال برگزاری است. حال در جریان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، برنده جایزه اسکار بهترین فیلم سال رسما انتخاب و معرفی شده است. همانطور که پیش از این اعلام شده بود، فیلم BlacKkKlansman (بلکککلنزمن)، فیلم Black Panther (بلک پنتر)، فیلم Bohemian Rhapsody (حماسه کولی)، فیلم The Favourite (سوگلی)، فیلم Green Book (کتاب سبز)، فیلم Roma (روما)، فیلم A Star is Born (ستاره ای متولد شده است) و فیلم Vice (معاون)، نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم اسکار شده بودند.

در نهایت و براساس آرای داوران آکادمی، فیلم Green Book با غافلگیر کردن رقیبان سر سختی مثل فیلم Roma و فیلم Bohemian Rhapsody موفق شد جایزه بهترین فیلم اسکار 2019 را دریافت کند. علاوه بر جایزه بهترین فیلم سال، فیلم Green Book توانست ۲ جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای ماهرشالا علی و جایزه اسکار بهترین فیلمنامه ارجینال را نیز دریافت کند. پیتر فارلی کارگردانی فیلم Green Book را بر عهده داشت و بازیگرانی چون ویگو مورتنسن و ماهرشالا علی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌ بودند. شما در اینجا می‌توانید فهرست کامل برندگان اسکار 2019 را مشاهده کنید.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده