نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۱

جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد اسکار 2019؛ رامی ملک برای فیلم Bohemian Rhapsody

در جریان برگزاری مراسم اسکار 2019، همانطور که انتظار آن می‌رفت رامی ملک، بازیگر فیلم Bohemian Rhapsody توانست جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد اسکار 2019 را دریافت کند.

از ساعاتی پیش نود و یکمین دوره جوایز اسکار یا همان اسکار 2019 کار خود را آغاز کرده که مراسم امسال بدون مجری و متفاوت با سال‌های گذشته در حال برگزاری است. حال در جریان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش نقش اول مرد در مراسم سال 2019 معرفی شده است. همانطور که پیش از این اعلام شده بود، کریستین بیل برای فیلم Vice (معاون)، بردلی کوپر برای فیلم A Star is Born (ستاره ای متولد شده است) ویلیام دفو برای فیلم At Eternity's Gate، رامی مالک برای فیلم Bohemian Rhapsody (حماسه کولی) و ویگو مورتنسن برای فیلم Green Book (کتاب سبز)، نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد در مراسم اسکار 2019 شده بودند و حال براساس آرای داوران آکادمی، رامی ملک برای بازی در فیلم Bohemian Rhapsody موفق به دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد از مراسم امسال شده است.

این برای اولین‌بار است که ملک موفق به دریافت جایزه اسکار می‌شود و فیلم Bohemian Rhapsody یکی از موفق‌ترین فیلم‌های اسکار 2019 بوده که علاوه بر جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد، سه جایزه دیگر نیز تا به این لحظه دریافت کرده است. ملک برای بازی در نقش فردی مرکوری، خواننده افسانه‌ای گروه کویین (Queen) موفق به دریافت این جایزه شده است. ادامه مراسم اسکار 2019 و پوشش خبری آن همراه زومجی باشید.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده