نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۳۲

جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن اسکار 2019؛ اولیویا کلمن برای فیلم The Favourite

در جریان برگزاری مراسم اسکار 2019، اولیویا کلمن، بازیگر فیلم The Favourite توانست جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن اسکار 2019 را دریافت کند.

از ساعاتی پیش نود و یکمین دوره جوایز اسکار یا همان اسکار 2019 کار خود را آغاز کرده که مراسم امسال بدون مجری و متفاوت با سال‌های گذشته در حال برگزاری است. حال در جریان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش زن در مراسم سال 2019 معرفی شده است. همانطور که پیش از این اعلام شده بود، یالیتزا آپارایسیو برای فیلم Roma (روما)، گلن گلوز برای فیلم The Wife (همسر)، اولیویا کلمن برای فیلم The Favourite (سوگلی)، لیدی گاگا برای فیلم A Star is Born (ستاره ای متولد شده است) و ملیسا مک‌کارتی برای فیلم Can You Ever Forgive Me? (هرگز می‌توانی مرا ببخشی؟)، نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن در مراسم اسکار 2019 شده بودند و حال براساس آرای داوران آکادمی، اولیویا کلمن برای بازی The Favourite در فیلم موفق به دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن از مراسم امسال شده است.

این جایزه، اولین جایزه فیلم The Favourite در مراسم اسکار سال 2019 است. همچنین اولیویا کلمن توانست در حالی که برای اولین بار نامزد دریافت جایزه اسکار شده بود، این جایزه ارزشمند را دریافت کند. او پیش از این فیلم مراسم گلدن گلوب امسال موفق به دریافت این جایزه نیز شده بود. با ادامه مراسم اسکار 2019 و پوشش خبری آن همراه زومجی باشید.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده