نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۶

لوک ویلسون به جمع بازیگران فیلم Zombieland: Double Tap اضافه شد

کمپانی سونی پیکچرز از اضافه شدن لوک ویلسون به جمع بازیگران فیلم Zombieland: Double Tap خبر داد.

ماه گذشته سرانجام مراحل فیلمبرداری و تولید فیلم Zombieland: Double Tap (سرزمین زامبی ها: دابل تپ) آغاز شد تا در دهمین سالگرد قسمت اول، سرانجام شاهد دنباله این فیلم محبوب زامبی محور کمدی باشیم. حال در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، حضور بازیگر دیگری در فیلم Zombieland 2 (سرزمین زامبی‌ها ۲) تایید و اعلام شده است. منابع نزدیک به فیلم به کمپانی سونی پیکچرز گفته‌اند که لوک ویلسون به جمع بازیگران این فیلم مورد انتظار اضافه شده است. با این حال، اطلاعاتی از نقش ویلسون در دنباله فیلم Zombieland (سرزمین زامبی‌ها) در دسترس نیست. علاوه بر ویلسون، زوئی دویچ در نقش مدیسون، اون جوگیا در نقش برکلی و رزاریو داوسون، دیگر بازیگران جدیدی هستند که در این قسمت به بازیگران اصلی اضافه شده‌اند. 

همچنین در فیلم Zombieland: Double Tap شاهد بازگشت جسی آیزنبرگ در نقش کلمبوس، وودی هارلسون در نقش تالاهاسی، اما استون در نقش ویچیتا و ابیگیل برسلین در نقش لیتل راک، برای نقش آفرینی دوباره در نقش‌های خود نیز هستیم. علاوه بر این، روبن فلیشر برای کارگردانی و پال ورنیک و رت ریس، برای نوشتن فیلمنامه دنباله فیلم Zombieland بازگشته‌اند. فیلم Zombieland که با بودجه‌ای معادل ۲۵ میلیون دلار تولید شده بود، در سال ۲۰۰۹ اکران و موفق شد بیش از ۷۵ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند. اتفاقات فیلم Zombieland 2 یک دهه پس از اتفاقات قسمت اصلی در یک دنیای پر از زامبی جریان دارد که شخصیت‌های اصلی فیلم باید با زامبی‌های جدیدی مواجه شوند که نسبت به قسمت اول متحول شده‌اند. با این حال، اطلاعات بیشتری از داستان و اتفاقات این فیلم مورد انتظار در دسترس نیست.

فیلم Zombieland: Double Tap برای اکران در تاریخ ۱۱ اکتبر ۲۰۱۹ (۱۹ مهر ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است. ویلسون بیشتر برای بازی در فیلم‌هایی چون فیلم Old School (مدرسه قدیمی)، فیلم Bottle Rocket (منور) و فیلم The Royal Tenenbaums (خانواده اشرافی تننبام)، شناخته می‌شود. همچنین ویلسون قرار است در سریال Stargirl (استارگرل) نیز به ایفای نقش بپردازد.


منبع Variety
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده