نویسنده: رضا علمی
// جمعه, ۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۱

تصویری جدید از فیلم A Beautiful Day in the Neighborhood منتشر شد

تصویری جدید از فیلم A Beautiful Day in the Neighborhood منتشر شد و در این تصویر شاهد حضور تام هنکس در نقش شخصیت فرد راجرز هستیم.

کمپانی تری‌استار پیکچرز (TriStar Pictures)، تصویری جدید از فیلم A Beautiful Day in the Neighborhood (روزی زیبا در محله) منتشر کرد که در این تصویر شاهد حضور تام هنکس هستیم و این بازیگر قدیمی سینمای هالیوود، نقش شخصیت فرد راجرز را در این فیلم ایفا می‌کند. داستان فیلم A Beautiful Day in the Neighborhood براساس یک ماجرای واقعی از دوستی بین فرد راجرز و تام جوناد روایت خواهد شد. فرد مکفیلی راجرز ملقب به آقای راجرز، مجری مشهور برنامه Mister Rogers' Neighborhood (محله آقای راجرز) است و تام جوناد نیز یکی از روزنامه‌نگاران معروف بوده که این دو رابطه دوستی نزدیکی با یکدیگر داشتند. داستان فیلم در مورد دورانی است که از تام جوناد خواسته می‌شود تا مقاله‌ای را در مورد زندگی فرد راجرز بنویسد. با اینکه او در ابتدا علاقه‌ای به این کار نداشت، اما پس از مدتی به شخصیت فرد راجرز علاقه‌مند می‌شود و در ادامه اعتراف می‌کند که شخصیت خودش نیز دستخوش تغییراتی شده است.

تصویر منتشرشده توسط کمپانی تری‌استار پیکچرز را در پایین مشاهده می‌کنید:

A Beautiful Day in the Neighborhood

فیلمنامه‌ی پروژه‌ی جدید کمپانی سونی پیکچرز (Sony Pictures) را میکا فیتزرمن بلو و نوآه هارپستر نوشته‌اند و این فیلمنامه براساس مقاله‌ای با عنوان Can You Say... Hero که تام جوناد منتشر کرده بود، نوشته شده است؛ داستان فیلمنامه‌ی اقتباسی بسیار احساسی و درام است.

فیلمنامه‌ پروژه جدید کمپانی سونی پیکچرز را میکا فیتزرمن بلو و نوآه هارپستر نوشته‌اند و این فیلمنامه براساس مقاله‌ای با عنوان Can You Say... Hero که تام جوناد منتشر کرده بود، نوشته شده است

تام هنکس در نقش فرد راجرز، متیو ریس در نقش تام جوناد، سوزان کلیچی واتسون و کریس کوپر، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم A Beautiful Day in the Neighborhood حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. کارگردانی این فیلم را ماریل هلر، کارگردان فیلم Can You Ever Forgive Me، بر عهده دارد. تام هنکس پیش از این نقش والت دیزنی را در فیلم Saving Mr. Banks (نجات آقای بنکس) محصول سال ۲۰۱۳، بازی کرده بود و تجربه بسیار خوبی برای بازی در این نقش‌ها دارد. فیلم A Beautiful Day in the Neighborhood قرار است در تاریخ ۱۸ اکتبر ۲۰۱۹ (۲۶ مهر ماه ۱۳۹۸) روی پرده‌ٔ سینما برود.

همچنین چندی پیش در خبری اعلام شد تام هنکس در حال انجام مذاکره با کمپانی والت دیزنی (Walt Disney) برای بازی در نقش پدر ژپتو در فیلم لایو اکشن Pinocchio (پینوکیو) است. در حال حاضر این مذاکرات مراحل اولیه خود را سپری می‌کند و این فیلم تاریخ اکران و زمان شروع فیلمبرداری ندارد و هنوز بازیگر نقش پینوکیو مشخص نشده است. پل کینگ، کارگردان فیلم‌هایی چون فیلم Paddington (پدینگتون) و فیلم Paddington 2 (پدینگتون ۲)، وظیفه کارگردانی فیلم پینوکیو را بر عهده خواهد داشت و اندرو میانو و کریس ویتز به‌عنوان تهیه‌کننده در این پروژه حضور دارند. همچنین کینگ، ویتز و سایمن فارنابی نیز در حال نوشتن فیلمنامه فیلم پینوکیو هستند. هنکس در انیمیشن Toy Story 4 (داستان اسباب بازی ۴) نیز صداپیشگی شخصیت وودی را بر عهده دارد و این انیمیشن برای اکران در تاریخ ۲۱ ژوئن ۲۰۱۹ (۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است.

گفتنی است تام هنکس در فیلم News of the World (اخبار جهان) با موضوع دوران پس از جنگ داخلی آمریکا نیز حضور خوهد داشت. لوک دیویس، نویسنده نامزد جایزه اسکار برای فیلم Lion (شیر)، وظیفه‌ نگارش فیلمنامه فیلم News of the World را بر عهده دارد. این فیلم پس از فیلم Captain Phillips (کاپیتان فیلیپس)، دومین همکاری مشترک هنکس و پل گرینگرس خواهد بود که این فیلم در سال ۲۰۱۳ اکران و موفق شد نامزد دریافت ۶ جایزه اسکار شود.


منبع Collider
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده