نویسنده: مرتضی صوفی
// دوشنبه, ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۷

انیمه Ni no Kuni در حال ساخت است

انتشار یک انیمه سینمایی بر اساس بازی ژاپنی Ni no Kuni توسط Warner Bros و Level-5 برای تابستان ۲۰۱۹ تایید شد.

بر اساس جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، ساخت فیلم انیمیشنی Ni no Kuni بر اساس یک بازی ویدیویی نقش آفرینی ژاپنی به همین اسم، توسط کمپانی‌های Level-5 و Warner Bros. Japan (به ترتیب سازنده بازی و ناشر فیلم) تایید شد. این انیمه سینمایی توسط استودیوی OLM ساخته می‌شود و در تابستان ۲۰۱۹ در ژاپن پخش خواهد شد.        

داستان انیمه Ni no Kuni در دنیایی متفاوت و موازی با دنیای واقعی رخ می‌دهد. سه دوست دبیرستانی توانایی سفر بین این دنیا و دنیای واقعی را دارند؛ اما بعد از اینکه یو و هارو متوجه می‌شوند کوتونا، دوست دوران کودکی‌شان در این دنیای موازی گرفتار شده و زندگی‌اش در خطر است زمان اتخاذ تصمیمی مهم فرا می‌رسد. یو یکی از دانش‌آموزان بااستعداد مدرسه است که از ویلچر استفاده می‌کند. او دوست نزدیک هارو است و علاقه‌ای پنهان نسبت به کوتونا دارد ولی به خاطر صمیمیت موجود بین هارو و کوتونا از بیان آن خودداری می‌کند.

 Ni no Kuni

در تولید این فیلم انیمه که داستانی مستقل و اورجینال خواهد داشت، افراد شاخصی حضور خواهند داشت. یوشیوکی موموسه که انیمیشن‌های داخل بازی Ni No Kuni را کارگردانی کرده است به عنوان کارگردان در ساخت فیلم هم حضور خواهد داشت. وی سابقه‌ی همکاری با استودیو جیبلی به عنوان انیماتور در آثاری مثل Spirited Away ،Mary and the Witch's Flower ،Porco Rosso و Grave of the Fireflies را داشته است. ساخت موسیقی این انیمه همچون بازی ویدیویی آن بر عهده‌ی جو هیسایشی است که هنرنمایی درخشانش را در بسیاری از آثار استودیو جیبلی مثل Spirited Away و Howl's Moving Castle شنیده‌ایم. در بین صداپیشه‌ها می‌توان به حضور کِنتو یامازاکی (بازیگر نقش ال در لایو-اکشن ژاپنی Death Note) اشاره کرد.

احتمالاً غیر از داستان شاهد تفاوت‌هایی بین حال و هوای بازی و انیمیشن Ni no Kuni نیز باشیم و با حضور تیم با تجربه‌ی سازنده‌ی این فیلم می‌توان به ساخت اقتباسی موفق بر اساس یک بازی ویدئویی امیدوار بود.

در ادامه بعضی از آرت‌ورک‌های دیگر این انیمه را مشاهده می‌کنید:


منبع gematsu
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده