نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۱

دانای گوریرا در فصل دهم سریال The Walking Dead را ترک خواهد کرد

طبق خبرهای منتشر شده، دانای گوریرا، بازیگر نقش میشون، قرار است سریال The Walking Dead را در فصل دهم ترک کند.

در فصل نهم سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) شاهد جدایی برخی از شخصیت‌های اصلی این مجموعه محبوب بودیم. در ابتدا اندرو لینکلن، بازیگر نقش ریک گرایمز دنیای مردگان متحرک را ترک کرد و در ادامه شاهد جدایی لورن کوهن، بازیگر نقش مگی بودیم؛ اگرچه گفته می‌شود که ممکن است در آینده شاهد بازگشت کوهن به سریال باشیم. هفته گذشته نیز شبکه AMC از تمدید سریال The Walking Dead برای فصل دهم و پخش از ماه اکتبر ۲۰۱۹ (مهر یا آبان ۱۳۹۸) خبر داد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بازیگر اصلی دیگری قرار است سریال مردگان متحرک را ترک کند.

طبق خبری که هالیوود ریپورتر منتشر کرده، دانای گوریرا، بازیگر نقش میشون که از فصل سوم سریال The Walking Dead شاهد نقش آفرینی او در سریال تا به امروز به‌عنوان یکی از شخصیت‌های اصلی و مهم آن بودیم، قرار است در طول فصل دهم سریال مردگان متحرک این مجموعه را ترک کند. هالیوود ریپورتر اضافه می‌کند که گوریرا تنها برای بازی در چند قسمت از فصل دهم سریال The Walking Dead با شبکه AMC قرارداد دارد، اما اطلاعات بیشتری در این رابطه منتشر نشده و مشخص نیست که او چگونه قرار است سریال را ترک کند. اگرچه او قرار است این مجموعه را پس از هفت فصل ترک کند، اما هالیوود ریپورتر اضافه می‌کند که گوریرا ممکن است با شبکه AMC برای حضور در فیلم The Walking Dead قرارداد امضا کرده باشد و شاهد نقش‌آفرینی‌اش در این فیلم‌ها باشیم که لینکلن نیز در آن حضور دارد.

این در حالی است که گوریرا در حال گسترش فعالیت خود در سینما هم است و او در سال ۲۰۱۸ در فیلم Black Panther (بلک پنتر) و فیلم Avengers: Infinity War (اونجرز: جنگ بی نهایت) نقش اوکویه را بر عهده داشت و در ادامه فعالیت او در دنیای سینمایی مارول، قابل انتظار است که شاهد بازگشت گوریرا در فیلم Avengers: Endgame (اونجرز: پایان بازی) و فیلم Black Panther 2 (بلک پنتر ۲) نیز باشیم. علاوه بر کوهن و لینکلن، سریال The Walking Dead شخصیت‌های مهم دیگری را نیز طی یک فصل گذشته از جمله شخصیت کارل با بازی چندلر ریگز و مورگان با بازی لنی جیمز، را نیز از دست داده است. با این حال، سرنوشت شخصیت‌های دیگری مثل جودیث و RJ که فرزندان میشون و ریک هستند، مبهم است.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده