نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۱

ربکا فرگوسن در فیلم Mission Impossible 7 باز خواهد گشت

ربکا فرگوسن در مصاحبه جدید خود تایید کرد که او در فیلم Mission Impossible 7 بار دیگر نقش ایلسا فاست را بازی خواهد کرد.

ماه گذشته بود که کمپانی پارامونت پیکچرز ساخت قسمت هفتم و هشتم فیلم Mission Impossible (ماموریت غیر ممکن) را تایید و اعلام کرد که کریستوفر مک‌ کوری، کارگردان و نویسنده فیلمنامه فیلم Mission Impossible: Rogue Nation (ماموریت غیر ممکن: ملت سرکش) و فیلم Mission Impossible: Fallout (ماموریت غیر ممکن: فال اوت) برای نوشتن فیلمنامه و کارگردانی دو قسمت جدید این مجموعه اکشن نیز باز خواهد گشت و علاوه بر این، تام کروز بار دیگر قرار است نقش ایتن هانت را در دو قسمت جدید فیلم Mission Impossible بر عهده داشته باشد و نقش آفرینی کند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بازگشت یکی دیگر از شخصیت‌های مجموعه ماموریت غیر ممکن در قسمت جدید این مجموعه اکشن تایید و اعلام شده است.

Mission: Impossible – Fallout

به نقل از اسلش‌فیلم، ربکا فرگوسن، بازیگر نقش ایلسا فاست در مجموعه ماموریت غیر ممکن، به‌تازگی در برنامه تلویزیونی Lorraine به‌عنوان مهمان شرکت کرد. زمانی که از این بازیگر سوئدی در مورد احتمال حضورش در قسمت بعدی فیلم Mission Impossible سوالی پرسیده شد، او در جواب تنها تایید کرد و گفت که خواهید دید. اگرچه فرگوسن تنها حضورش در فیلم Mission Impossible 7 (ماموریت غیر ممکن ۷) را تایید کرده، اما قابل انتظار است که او در فیلم Mission Impossible 8 (ماموریت غیر ممکن ۸) نیز حضور داشته باشد. علاوه بر فرگوسن، انتظار می‌رود که سایمون پگ، بازیگر نقش بنجی و وینگ ریمز، بازیگر نقش لاتر استیکل نیز برای نقش آفرینی دوباره در دو قسمت جدید فیلم ماموریت غیر ممکن بازگردند.

همچنین گفته می‌شود که ممکن است شاهد حضور هنری کویل و الک بالدوین برای نقش آفرینی دوباره در دو قسمت جدید فیلم Mission Impossible نیز باشیم. فرگوسن در ابتدا در فیلم Mission Impossible: Rogue Nation نقش شخصیت جدیدی به نام ایلسا فاست را بر عهده داشت که محبوبیت این شخصیت باعث شد تا شاهد بازگشت او در فیلم Mission Impossible: Fallout نیز باشیم. همچنین کمپانی پارامونت به‌تازگی تاریخ اکران دو قسمت جدید فیلم Mission Impossible را تایید و اعلام کرد که فیلم Mission Impossible 7 برای اکران در تاریخ ۲۳ جولای ۲۰۲۱ (۱ مرداد ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است و به دنبال آن فیلم Mission Impossible 8 قرار است در تاریخ ۵ آگوست ۲۰۲۲ (۱۴ مرداد ۱۴۰۱) اکران شود.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده