نویسنده: رضا علمی
// چهار شنبه, ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۹

بازیگران نوجوان فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle در قسمت سوم حضور خواهند داشت

طبق گزارشی جدید، چهار بازیگر نوجوان فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle، در قسمت سوم این مجموعه هم حضور خواهند داشت.

طبق گزارش جدید سایت هالیوود ریپورتر (THR)، چهار بازیگر نوجوان فیلم موفق در گیشه Jumanji: Welcome to the Jungle (جومانجی: به جنگل خوش آمدید)، در قسمت سوم این مجموعهٔ علمی تخیلی و اکشن کمپانی سونی پیکچرز (Sony Pictures) حضور خواهند داشت. در فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle، داستان تعدادی نوجوان روایت می‌شود که به‌صورت ناخواسته و غیرمنتظره درون دنیای جومانجی گیر می‌افتند. این مرتبه بازی جومانجی دستخوش تغییراتی شده است و شخصیت‌ها درون یک بازی ویدیویی گرفتار شده‌اند. هدف این نوجوانان این است که تنها بتوانند از این بازی رهایی یابند و به دنیای واقعی بازگردند. هنگام ورود این نوجوانان به دنیای جومانجی، شخصیت آن‌ها تغییر می‌کند و تبدیل به آواتار می‌شود و چهار بازیگر اصلی این فیلم یعنی دواین جانسون، جک بلک، کارن گیلان و کوین هارت نقش این چهار آواتار را ایفا کرده‌اند، اما در ابتدای فیلم چهار شخصیت نوجوان معرفی شدند که آن‌ها هم در فیلم جدید حضور خواهند داشت؛ ویلیام بلین، الکس ولفمن، مدیسون ایزمن و مورگان ترنر، چهار بازیگری بودند که نقش چهار گیمر گیر افتاده در دنیای جومانجی را ایفا می‌کردند.

فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle / جومانجی 2

چندی پیش بود که کمپانی سونی پیکچرز تایید کرد که دنی دویتو برای بازی در یک نقش مهم به جمع بازیگران دنباله فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle اضافه شده است. با این حال، اطلاعات بیشتری از نقش دویتو در این فیلم منتشر نشد. یک نام بزرگ دیگر نیز در قسمت سوم مجموعهٔ جومانجی حضور خواهد داشت و به ایفای نقش خواهد پرداخت؛ این بازیگر کسی نیست جز دنی گلاور معروف، بازیگر، کارگردان و فعال سیاسی آمریکایی که یکی از بازیگران محبوب سینمای هالیوود است. آوکافینا، بازیگر فیلم Crazy Rich Asians (آسیایی‌های خرپول) و فیلم Ocean's Eight (هشت یار اوشن)، در حال انجام مذاکرات نهایی برای حضور در دنباله فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle است و در صورت توافق و امضای قرارداد همکاری با کمپانی سونی پیکچرز، او قرار است نقش شخصیت جدیدی به نام لورا نوم را در این فیلم بازی کند.

ویلیام بلین، الکس ولفمن، مدیسون ایزمن و مورگان ترنر، چهار بازیگری بودند که نقش چهار گیمر گیر افتاده در دنیای جومانجی را ایفا می‌کردند

فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle در دسامبر ۲۰۱۷ (آذر ماه ۹۶) روی پرده‌ٔ سینما رفت و با وجود دریافت نقدهای متوسط، موفق شد بیش از ۹۶۱ میلیون دلار که شامل ۴۰۴.۵ میلیون دلار در گیشه آمریکای شمالی و ۵۵۷.۲ میلیون دلار در دیگر کشورهای جهان می‌شود، فروش کند و به پنجمین فیلم پرفروش سال ۲۰۱۷ تبدیل شود و این در حالی است که بودجهٔ ساخت این فیلم تنها ۹۰ میلیون دلار بوده است. فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle پرفروش‌ترین فیلم تاریخ کمپانی سونی پیکچرز در آمریکای شمالی است. علاوه بر حضور آوکافینا، دویتو و گلاور، تاکنون بازگشت دواین جانسون ملقب به راک، کوین هارت، جک بلک و کارن گیلان، در دنباله فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle تأیید و اعلام شده است.

تام راتمن،‌ مدیرعامل کمپانی سونی پیکچرز، در حاشیه گردهمایی انجمن ملی صاحبان سینما، به‌صورت رسمی تأیید کرد که دنباله فیلم موفق Jumanji: Welcome to the Jungle در کریسمس سال ۲۰۱۹ اکران خواهد شد. تام راتمن پیش‌تر در سخنانی چنین گفته بود که کمپانی سونی پیکچرز تصمیم دارد دنباله فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle را در تاریخی اکران کند که درست در رقابت مستقیم با فیلم Star Wars: Episode IX (جنگ ستارگان: قسمت نهم) قرار گیرد.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده